RSS Artykuły

Karambol na skrzyżowaniu. Wymusiła pierwszeństwo
W piątek 20 kwietnia zderzyły się trzy samochody osobowe na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Kilińskiego w Krotoszynie.
(popi)
Nie wąchaj perfum, bo zaśniesz i Cię okradną!
Oszuści mają nowe metody kradzieży. Seniorzy z klubu Pogodna Jesień przy Krotoszyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na kolejne z cotygodniowych spotkań zaprosili dzielnicowych, którzy ostrzegali ich przed wpuszczaniem obcych osób.
Sebastian Pośpiech
Sulmierzyce. Strażacki garaż otwarty. Kiedy auto?
Choć już w grudniu 2017 r. zakończył się remont boksu garażowego w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach, to otwarto go uroczyście dopiero w tym miesiącu.
Sebastian Pośpiech
Kierowca tira z Krotoszyna miał wypadek w Niemczech
Na autostradzie A2 ciężarówka, którą kierował pracownik krotoszyńskiej firmy transportowej, uderzyła w inną. Niemieckie media podały, że kierowcę z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala. Właściciel firmy twierdzi jednak inaczej.
Sebastian Pośpiech
Sprawa Północnej w prokuraturze
Mieszkańcy ulic Północnej i Kozala w Krotoszynie obawiają się o swoje zdrowie. Dlatego 6 kwietnia wysłali do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Paweł Krawulski
Zwłoki w altanie. Mężczyzna spłonął w pożarze
Starszy mężczyzna zginął w pożarze altanki na działce w Krotoszynie. Przebywał w niej od kilku tygodni. Prawdopodobnie zaprószył ogień.
Sebastian Pośpiech
Urszula wystąpi na Krotofeście
26 maja o godz. 14.00 po raz szósty w parku miejskim odbędzie się Krotofest, święto samorządu i lokalnych organizacji.
Sebastian Pośpiech
Koźmin Wlkp. Katechetka z wyrokiem
Nauczycielka religii w SP nr 3 w Koźminie uczy pomimo ciążącego na niej wyroku sądowego. Negatywnej wymowy tego faktu nie łagodzi umorzenie postępowania karnego m.in. ze względu na nieznaczną społeczną szkodliwość czynu po rozprawie z 30 maja 2017r.
Paweł Krawulski
Przełom w sprawie śmierci 34-letniego Piotra
W listopadzie 2017 r. w mieszkaniu przy ul. Słodowej w Krotoszynie dwóch mężczyzn, były i obecny partner młodej krotoszynianki, zaczęło się szamotać. Jeden z nich, 30-latek z Krotoszyna, zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.
Sebastian Pośpiech
Majówka z Unią
Już 30 kwietnia ukaże się specjalny dodatek do "Rzeczy Krotoszyńskiej", z którego dowiesz się, skąd Unia Europejska ma pieniądze?
adm