RSS Artykuły

Czteroosobowa rodzina straciła dach nad głową
Sześć jednostek straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Smoszewie. Ogień strawił cały dach. Czteroosobowa rodzina została bez mieszkania.
Sebastian Pośpiech
Galeria Krotoszyńska rozbuduje się. Będą nowe sklepy
Rozbudowa Galerii Krotoszyńskiej rozpocznie się w listopadzie. Obiekt powiększy się o 3.300 m kw. Na terenie dawnego browaru, od strony ul. Mickiewicza, do grudnia powstanie restauracja McDonald’s.
Sebastian Pośpiech
Mężczyzna obrażał personel szpitala. Po przyjeździe policji przeprosił
6 października na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym krotoszyńskiego szpitala mąż przywiezionej karetką pacjentki wszczął awanturę. By agresywny i wulgarny, obrażał personel medyczny. Wezwano policję. Na skutek interwencji przeprosił.
Sebastian Pośpiech
Zagrożenie chemiczne w MAHLE zlikwidowane
W przedsiębiorstwie MAHLE Polska w Krotoszynie w sobotę 13 października ok. godz. 19.00 interweniowała straż pożarna. Doszło bowiem do wypadku w hali produkcji zaworów. Jeden z pracowników został poszkodowany.
Sebastian Pośpiech
10-lecie Sokoła Chwaliszew (ZDJĘCIA)
Stowarzyszenie Sokół z Chwaliszewa świętowało 16 września 10-lecie istnienia. Uroczyste obchody jubileuszu zorganizowano na boisku sportowym przy ul. Kwiatowej.
Sebastian Pośpiech
Jaką wizję mają kandydaci na burmistrza?
Sławomira Kalak (PiS), Franciszek Marszałek (PSL) i Bartosz Kosiarski (Krotoszyn na Nowo) spotkali się na debacie kandydatów na burmistrza Krotoszyna.
(popi)
Szpital upomniał lekarkę. Niewysłanie dziecka karetką do Ostrowa to błąd
Lekarka ze szpitalnego oddziału ratunkowego w Krotoszynie została pisemnie upomniana za to, że nie wysłała karetką szpitala w Ostrowie Wlkp. 6-miesięcznego chłopca, który połknął agrafkę.Lekarka ze szpitalnego oddziału ratunkowego w Krotoszynie została pisemnie upomniana za to, że nie wysłała karetką szpitala w Ostrowie Wlkp. 6-miesięcznego chłopca, który połknął agrafkę.
Sebastian Pośpiech
Właściciel stacji paliw spotkał się z mieszkańcami u burmistrza
Spotkanie mieszkańców Krotoszyna z Adamem Ochmannem, właścicielem stacji paliw na ul. Benickiej, nie zmieniło niemal nic.
Sebastian Pośpiech
62-letni mężczyzna uwięziony pod koparką. Ma zmiażdżoną stopę
W trakcie prac gospodarskich 62-letniemu mężczyźnie koparko-ładowarka zmiażdżyła stopę.
Sebastian Pośpiech
Dym w "czerwonych koszarach". Dziewczynce musieli podawać tlen
20 osób ewakuowano z kamienicy na zewnątrz. Do strażaków zgłosili się rodzice których córka odczuwała nudności. Dziewczynce podawano tlen a następnie karetką zawieziono do szpitala.
Sebastian Pośpiech