Rzecz Krotoszyńska nr 37/1116 z 13 września 2016 r.

Absurd na osiedlu przy Kobylińskiej

Gracjan Jaworski, 13 wrzesień 2016, 13:30
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Zakaz bezwględnego zatrzymywania się w niektórych miejscach osiedla przy ul. Kobylińskiej w Krotoszynie budzi kontrowersje.
Absurd na osiedlu przy Kobylińskiej

Znak nie pozwala na podjechanie bliżej z opałem

Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec wspomnianego osiedla. Zwraca uwagę, że są na nim strefy, gdzie w ogóle nie można parkować. - Problem w tym, że są to miejsca obok wejść do bloków czy okien od piwnicy. Gdy człowiekowi przywiozą opał, muszą zrzucić go przed strefą zakazu, ponieważ pod okno nie można podjechać. Mam nosić węgiel kilkadziesiąt metrów - spytał oburzony mężczyzna.
Jak zaznaczył, dostał mandat za to, że zatrzymał samochód przed wejściem do klatki schodowej po to, by wnieść ciężkie rzeczy do mieszkania, gdyż przenoszenie ich z miejsca, gdzie  jest parkowanie jest dozwolone, byłoby uciążliwe i długotrwałe. 
- Zdarzają się też równi i równiejsi. Raz policja wlepi mandat za zatrzymanie się, a raz przejedzie, jak gdyby nigdy nic. Widać, że niektóre osoby są uprzywilejowane – podzielił się Czytelnik swoimi podejrzeniami. 
(WIĘCEJ CZYTAJ W GAZECIE)
Artykuł wyświetlono 1848 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Joanna Mandruesku - 16 wrzesień 2016, 20:29

Dobrze ,że ktoś to w końcu zauważył!!!

Te znaki zakazu są nielegalne,ponieważ nie pozwalają spokojnie żyć.Nikt ich nie chciał poza kilkoma.....
Czy to prawda ,że jest to dumny projekt poparty przez trzech mieszkańców tego osiedla tzn:pracownika spółdzielni niejakiego Wojtkowiaka wraz ze znienawidzonym "szefem budowy osiedla pana wielkiego" Noworol sp.z.o.o.w spółce doradczej złożonej z dentystki i jakimś francuskim weterynarzem.
Ewidentnie złośliwe i wrogie zachowanie wobec reszty normalnych mieszkańców.

Aż dziw bierze że reszta mieszkańców nic z tym nie robi i woli cierpieć.Znaki zakazu są po obu stronach ulicy czego nie widać na fotografii i to prawda że nie wolno stać na odcinku 100 metrów gdzie znajduje się aż 5 klatek z wejściem do budynków.W efekcie takie gnioty wychodzą czyli debilizm od idioty ,któremu podpowiadał imbecyl i kretyn w jednym.

Dodatkowo należy nadmienić,że mimo niedawnej przebudowy dróg i parkingów (za miliony) na tym osiedlu nadal występuje problem z miejscami do parkowania choć można było zrobić znacznie więcej miejsc dla aut.To powinna zbadać odpowiednia instytucja.

Dodaj komentarz