Astra zwycięska! Gra do końca nagrodzona

Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski, 16 sierpień 2017, 09:15
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Po niezwykle emocjonującej inauguracji sezonu ligi okręgowej na własnym stadionie krotoszyńska Astra pokonała Stal Pleszew 2:0 (0:0).

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

Obie bramki dla naszej drużyny padły w doliczonym czasie gry II połowy. Zdobywali je król strzelców minionego sezonu Mikołaj Marciniak oraz Tomasz Miedziński. Niestety, rozgrywany we wtorek 15 sierpnia na stadionie miejskim w Krotoszynie mecz nie należał do najładniejszych. Wpływ na miała zwłaszcza wzrastająca z minuty na minutę temperatura gry. Swoich emocji nie potrafili poskromić piłkarze i gracze z ławek rezerwowych obu drużyn. Nad wydarzeniami na zielonej murawie nie do końca panował mający mały staż w okręgówce Dawid Goliński, który sędziuje spotkania na tym poziomie dopiero drugi sezon.