Awantura domowa. Śmierć 34-letniego mężczyzny

Sebastian Pośpiech, 30 listopad 2017, 09:01
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W mieszkaniu w Krotoszynie dwóch mężczyzn pokłóciło się wieczorem 29 listopada. Zaczęli się szarpać i popychać. Jeden stracił przytomność. Po godzinie lekarz stwierdził jego śmierć.
Awantura domowa. Śmierć 34-letniego mężczyzny

W środę późnym wieczorem po 22.00 policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Między dwoma mężczyznami doszło do awantury.  – Po przybyciu na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, gdyż jedna z osób  uczestnicząca w awanturze była nieprzytomna – mówi Bartosz Karwik z komendy policji w Krotoszynie.

Podjęli reanimację, początkowo sami, a później już z ratownikami medycznymi. Walka o przywrócenie akcji serca trwała godzinę. – Lekarz stwierdził zgon. Na razie bez podania przyczyny – mówi policjant. Trwają badania toksykologiczne na obecność środków odurzających a ciało 34-latka z Krotoszyna zabezpieczono do sekcji.

Wszystkie czynności policji prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Zatrzymany został 30-letni mieszkaniec Krotoszyna.  Prowadzone są czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

AKTUALIZACJA:
Jak informuje rzecznik prokuratury okręgowej w Ostrowie, do tragicznej w skutkach szamotaniny doszło między konkubentem i byłym konkubentem kobiety, z którą denat ma kilkuletniego syna.

Artykuł wyświetlono 4631 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz