Z OSTATNIEJ CHWILI

Betoniarka wjechała w pole [AKTUALIZACJA]

Gracjan Jaworski, 12 październik 2016, 13:10
Średnia: 0.0 (0 głosów)
12 października przed południem przy ul. Krotoszyńskiej w Rozdrażewie betoniarka wypadła z drogi i znalazła się na polu.
Betoniarka wjechała w pole [AKTUALIZACJA]

Kabina kierowcy została zmiażdżona

Betoniarka wjechała w pole [AKTUALIZACJA]

Na miejscu działają strażacy i policja

ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA

Przy wjeździe do Rozdrażewa samochód ciężarowy przewożący beton zjechał z drogi, sforsował rów i przewrócił się na prawy bok. Kierowca przed przybyciem służb ratunkowych został zabrany do szpitala przez osoby postronne. Zdarzenie wyglądało poważnie. Kabina kierowcy zmiażdżona. Na miejscu zdarzenia pojawiły się policja oraz straż pożarna. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji, powiedział nam: - Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym nie zachował należytej ostrożności w czasie wymijania się z innym pojazdem. Zjechał na pobocze i przewrócił się na bok. Samochód w czasie wypadku posiadał beton w tzw. gruszce. Kierowca, 37-letni mieszkaniec gminy Krotoszyn, był trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 300 zł. W tej chwili pomoc drogowa wykonuje czynności na polu. Przejazd nie jest zablokowany.

Artykuł wyświetlono 2831 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
x Men - 18 październik 2016, 20:11

Kierowców z tej firmy nie żałuję wielokrotnie łamią przepisy nie tylko prędkości wystarczy z kamerką przejechać za takim parę kilometrów...

Dodaj komentarz