Burza z piorunami. Pożar na strychu i zalana jezdnia pod mostem

adm  , 10 sierpień 2017, 13:13
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Burza z piorunami w nocy z 10 sierpnia na długo pozostanie w pamięci mieszkańców powiatu krotoszyńskiego. W Wyganowie (gm. Kobylin) w dom trafił piorun, znowu zalało drogę pod mostem na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie.
Burza z piorunami. Pożar na strychu i zalana jezdnia pod mostem
Burza z piorunami. Pożar na strychu i zalana jezdnia pod mostem
 
Nawałnicy, która przeszła nad Krotoszynem i okolicami spowodowała wiele interwencji strażaków. O godz. 5.00 do do 9.000 wyjeżdżali 20 razy.
Najgroźniej było w Wyganowie. Płomienie na strychu budynku mieszkalnego pojawiły się po silnym wyładowaniu atmosferycznym. Strażacy na szczęście szybko ugasili pożar. 
Na skutek uderzeń pioruna zapaliły się konary drzew w Chwaliszewie, Nowej Wsi i Maciejewie. W Krotoszynie pod wiaduktem kolejowym na ul. Kobylińskiejpo raz trzeci tego lata nagromadziła się woda, która blokowała przejazd. Ciężarówka utknęła na kilka godzin, a niektóre auta po przejechaniu przez głęboką kałużę zgubiły tablice rejestracyjne.
 
Artykuł wyświetlono 647 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
tu mik - 11 sierpień 2017, 12:19

Szkoda ,że redaktorzy nie rozróżniają mostu od wiaduktu. Choć z drugiej strony budowla przypomina most kolejowy pod którym coraz częściej się gromadzi woda.
Albo pompy są za słabe, albo dbałość o nie niewłaściwa. Co spadnie większy kapuśniaczek ten sam problem,ściągana policja , straż no i utrudnienia w ruchu , czy brak pomysłu jak to rasdykalnie rozwiązać?

Dodaj komentarz