Dariusz Reyer wróci do Astry?

(pik), 03 lipiec 2018, 15:17
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Żywa legenda Astry, Dariusz Reyer, rozważa powrót do tego klubu. Stawia jednak warunek: krotoszyński zespół nie może się znacząco osłabić przed kolejnym sezonem ligowym.
Dariusz Reyer wróci do Astry?

39-letni piłkarz grał w minionym sezonie w Centrze Ostrów Wlkp. - foto WLKP24.INFO

Ten doświadczony obrońca, obecnie 39-letni, jakiś czas temu przyrzekł, że zrobi wszystko, by na końcu sportowej kariery jeszcze raz przywdziać barwy ukochanego klubu. Jest przecież wychowankiem Astry, pamiętającym czasy jej świetności, np. grę w III lidze w latach 1996-2002. Zresztą,  o ile mu czas pozwala, nadal przyjeżdża na spotkania ligowe Asterki. Dopinguje młodszych kolegów, rozmawia z zawodnikami rezerwowymi czy kibicami.
Obecnie nie ma przeszkód, by znów cieszył kibiców swoją grą. Poprzedni zespół Reyera, Centra Ostrów Wlkp., nie utrzymał się w III lidze, zwłaszcza przez końcówkę rundy wiosennej sezonu 2017/2018. – Jestem teraz w takim punkcie, że albo wrócę do Krotoszyna, albo ogłoszę koniec kariery i definitywnie zawieszę buty na kołku - mówi doświadczony stoper. Jak dodaje, jest w kontakcie z wiceprezesem Astry Mariuszem Ratajczakiem, usilnie namawiającym go do powrotu...

Artykuł wyświetlono 858 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz