Poznaj kandydatów stowarzyszenia Krotoszyn na Nowo

Drużyna Kosiarskiego powalczy o miejsca w radzie miasta

Sebastian Pośpiech, 26 wrzesień 2018, 09:45
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Krotoszyn na Nowo to najświeższy twór na mapie wyborczej naszego miasta. Stowarzyszenie przystąpiło do walki o poparcie mieszkańców miasta i gminy.
Drużyna Kosiarskiego powalczy o miejsca w radzie miasta

Kandydaci KnN idą do wyborów z hasłem odpartyjnienie samorządu

W komitecie jest wiele nowych twarzy. To w przeważającej większości osoby, które nigdy nie miały nic wspólnego z partiami czy  samorządem. Krotoszyn na Nowo ma swojego kandydata na burmistrza - nauczyciela Bartosza Kosiarskiego, który będzie też zabiegał o mandat radnego.
KnN zgłosił  kandydatów w okręgu wiejskim. Jedynym bardziej znanym jest Krzysztof Rost, kiedyś szef biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, od lat niezaangażowany w działalność publiczną.

Krotoszyn na Nowo
Okręg 1
1. Mariusz Ratajczak,  2. Dominik Trafas, 3. Arkadiusz Staszkiewicz, 4. Karolina Pytlik, 5. Agnieszka Michalak, 6. Marta Olszewska, 7. Patryk Serafiniak.

okręg 2
1. Bartosz Kosiarski, 2. Monika Sobierajska, 3. Jacek Mielcarek, 4. Izabela Kmiecińska, 5. Adam Smyczyński, 6.Tomasz Szaramowicz, 7. Magdalena Kaczyńska, 8. Konrad Gałęski.

okręg 3
1.Małgorzata Zybała, 2. Maciej Ratajczak, 3. Krzysztof Rost, 4. Małgorzata Pytlik, 5. Łukasz Kaczyński 

Artykuł wyświetlono 1629 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 02 październik 2018, 20:25

Ach ta polityka.Obecnie coś napisać o polityce to nonsens bo polityka stawia na podobizny.Przybieranie kogoś podobizny to w polityce oznacza ograniczanie jakiś swobód - rzeczywistość polityczna nie stawia na podobiznę..

Dodaj komentarz