Dzień Flagi w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

(kraw), 03 maj 2018, 16:55
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Krotoszyński Rynek w środę, 2 maja zapełnił się mieszkańcami. W ten sposób krotoszynianie pokazali, że młode święto państwowe jaki jest święto flagi, jest okazja do wyrażenia postawy patriotycznej.
Dzień Flagi w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

Rozdano prawie 200 flag - foto P.KRAWULSKI

Dzień Flagi w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

foto S. KALAK

ZOBACZ ZDJĘCIA


 Pojawił się burmistrz Krotoszyna z małżonką, kierownictwo urzędu oraz radni miejscy. Na Rynek przybyli też mieszkańcy. Zebrali się punktualnie o godz. 17.00.  Mieszkańcom towarzyszyła Krotoszyńska Orkiestra Dęta pod batutą Roberta Kaczorowskiego. Muzycy mieli zaprezentować pieśni patriotyczne. Spotkanie prowadził Krotoszyński Ośrodek Kultury. Jej dyrektor Wojciech Szuniewicz przypomniał historię święta, wprowadzona do kalendarza świat państwowych w 2004r. Kulminacja wydarzenia przeciągnęła się o ok. kwadrans.

(Więcej w wydaniu papierowym)

Artykuł wyświetlono 856 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 04 maj 2018, 05:46

Wczoraj w dniu 3 Maja można było zauważyć na ul.Rolniczej w godz.popołudniowych policjanta idącego pieszo z teką.Przypomina mi się jak gdzieś w roku 2006 też u nas był policjant pieszo po moim zgłoszeniu,że ochrona D.A PKS posadziła mnie o szpiegowanie.Pracowałem w PKS 29 lat.Skutki takich policyjnych wizyt doprowadzają do rodzinnych nieporozumień na większa skale a skutki są nieodwracalne.
Wczoraj było można zauważyć głębsza penetracje środowiska bo widocznie piesza policyjna wędrówka ma takie zalety.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 05 maj 2018, 06:36

Do Policji i Ochrony Mienia.
Jeżeli mi zdrowie pozwoli to w przyszłym tygodniu mam być Klinice Uniwersyteckiej Okulistyki w Katowicach a przewidziany czas to 4 dni.
Od czasu jak jadę pociągiem a tak jest od sierpnia 2015 roku i jest się na dworcach to można zauważyć różne podejrzenia a nawet tzw, ukryte holowanie z Katowic do Ostrowa Wlkp.przez Policje.
Na szpiegostwie się nie znam i pasożytem nie jestem.

.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 12 maj 2018, 09:39

Wróciłem ze szpitalnego Odpustu Kliniki Uniwersytetu Okulistyki w Katowicach.Jak twierdzą inni pacjenci,że to gorsze jak Odpust.Postawiając by różne diagnozy i przemyślenia to nie można wykluczyć politycznego podsycania przez Kościół.Opieka duszpasterska jest obecna na oddziałach szpitalnym a to podsycanie polityczne jest jakby nabyte i wykorzystywane do poniżania i udokumentowania zła.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 14 maj 2018, 08:36

Wczoraj można było zrozumieć z wygłoszonej Homilii podczas mszy św.w Krakowie,ze to już koniec wojny - idiotyzm nie zna granic..

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 14 maj 2018, 19:02

Według mojej oceny i żeby te drażniące sprawy pozamykać po Flagą RP - to przemawia za tym wszystkim któreś Biur Rachunkowych w Krotoszynie a przyczyna dla mnie nie znana.
Tak należałoby te sprawy podsumować.

Dodaj komentarz