Energa rozwiąże umowę z pracownicą punktu w Krotoszynie

Paweł Krawulski, 22 maj 2018, 14:04
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Energa Obrót S.A. ma dość zamieszania wokół swego biura w Krotoszynie. Niekorzystne umowy są zmieniane, a z pracownicą biura zakończą współpracę.
Energa rozwiąże umowę z pracownicą punktu w Krotoszynie

Przedstawiciele firmy Energa (rzecznik Andrzej Lis-Radomski w środku) przepraszają za zamieszanie

Przypomnijmy: 19 kwietnia w redakcji Rzeczy Krotoszyńskiej miał dyżur ekspercki przedstawicieli firmy Energa. Przybyli krotoszynianie opowiedzieli wtedy o metodach stosowanych przez jedną z pracownic krotoszyńskiej placówki, która – jak utrzymują - wbrew woli klientów zawierających umowy doliczała do nich opłatę handlową. Zdarzało się także zmienianie taryf na wyższe.
Po wysłuchaniu  pretensji pracownicy Energi postanowili działać. Jedną z najbardziej poszkodowanych krotoszynianek jest Halina Majchrzak, która po śmierci męża postanowiła przepisać na siebie dotychczasowe umowy na korzystanie z prądu w mieszkaniu, garażu i na działce. Niestety, pracownica biura dodała do każdej z nich opłatę handlową, co wprawdzie  gwarantowało  cenę prądu na niezmienionym poziomie przez czas  trwania umowy, ale za tę gwarancję trzeba było sowicie płacić. Rachunki poszybowały w górę. Pani Halina wypowiedziała więc umowy i powiadomiła o sprawie powiatowego rzecznika konsumentów. Podczas dyżuru eksperckiego została zapewniona, że będzie mogła wrócić do starej umowy.

CO WYDARZYŁO SIĘ PRZECZYTASZ W WYDANIU PAPIEROWYM
 

Artykuł wyświetlono 2776 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz