Ford dachował na ul. Tartacznej

Sebastian Pośpiech, 16 maj 2017, 14:20
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Jedna osoba trafiła do krotoszyńskiego szpitala po dachowaniu forda ka na ul. Tartacznej w Krotoszynie.
Ford dachował na ul. Tartacznej

fot. JRG PSP Krotoszyn

ZDJĘCIA

16 maja o godz. 9.29 osobowy ford ka dachował na ulicy. Autem jechało małżeństwo. Jak się okazuje winę za groźnie wyglądające zdarzenie ponosi mąż kierującej. - Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że pasażer pojazdu w momencie, gdy kierująca skręcała przestraszył się, że kobieta stworzy zagrożenie na drodze. Z tej przyczyny  w chwili wykonywania manerwu szarpnął kierownicą - wyjaśnia Piotr Szczepaniak, rzecznik krotoszyńskiej policji.
Gdy strażacy dojechali na miejsce dwie osoby podróżujące samochodem były na zewnątrz, a kierująca uskarżała się na złe samopoczucie. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy polegającej na stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa za pomocą kołnierza ortopedycznego. Następnie przybyła karetka pogotowia i przekazano poszkodowaną pod opiekę lekarzowi, który zdecydował o przewiezieniu jej do szpitala.
Uszkodzony samochód postawiono na koła, odłączono akumulator i przemieszczono w miejsce nie stwarzające zagrożeń, z jezdni usunięto pozostałości po zdarzeniu. Działania trwały 35 minut.

 

Artykuł wyświetlono 671 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz