ZMIANY NA ODDZIALE POŁOŻNICTWA

Ginekologowi z wyrokiem podziękowano. Krzyżanowski ponownie ordynatorem

Sebastian Pośpiech, 08 lipiec 2016, 16:07
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Jako pierwsi informujemy, że dr Andrzej Wilczyński z Wrocławia nie jest już ordynatorem oddziału ginekologii i położnictwa. 8 lipca rozwiązano z nim umowę. Ordynatorem ponownie został Andrzej Krzyżanowski.
Ginekologowi z wyrokiem podziękowano. Krzyżanowski ponownie ordynatorem
Ginekologowi z wyrokiem podziękowano. Krzyżanowski ponownie ordynatorem

Dr Wilczyński z Wrocławia objął funkcję 1 lipca. A już 8 lipca dyrekcja SPZOZ postanowiła się z nim rozstać. Dlaczego? Dotychczasowy ordynator oraz pozostali lekarze z tego oddziału dostosowali swoje inne zajęcia i obowiązki poza SPZOZ-owskie – tłumaczy Krzysztof Kurowski, dyrektor szpitala powiatowego w Krotoszynie. I dodaje, że nie było potrzeby kontynuacji współpracy z wrocławskim ginekologiem. – Pan doktor wiedział, że zostaje przyjęty na próbę. Podziękowałem mu za te kilka dni pracy i przeprosiłem, że tak krótko to trwało – mówi dyr. SPZOZ.
Na decyzję, jak mówi szef szpitala nie miał wpływu fakt, że wrocławski ginekolog w 2015 r. został skazany prawomocnym wyrokiem sądowym za korupcję i wmawianie chorób pacjentkom.

DLACZEGO ANDRZEJ KRZYŻANOWSKI ZDECYDOWAŁ SIĘ PONOWNIE ZOSTAĆ ORDYNATOREM? -  O TYM PRZECZYTASZ W GAZECIE Z DN. 12.07
 

Artykuł wyświetlono 11933 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 09 lipiec 2016, 04:19

Siadając przy komputerze i myśląc jaki by komentarz napisać to odrzuca mnie to.Ginekologia w Krotoszynie ma to za złe,że stosuje metodę wyśmiewania czy nawet poniżania.
Pierwsze dni nowego ordynatora ( według relacji osób ) nadawały temu bieg co naruszało ginekologiczne zło,które kiedyś powinno się ujawnić.

Dodaj komentarz