Jak nauczyciel muzyki został detektywem

Gracjan Jaworski, 14 listopad 2017, 12:30
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Mieszkaniec Krotoszyna zagrał w telewizyjnym serialu paradokumentalnym. To efekt castingu przeprowadzonego przez firmę Tako Media w naszym mieście.
Jak nauczyciel muzyki został detektywem
Krzysztof Rybicki to 58-letni nauczyciel muzyki, obecnie emeryt. Otrzymał rolę detektywa-celebryty w serialu TV4 Detektywi w akcji . 20 maja wziął udział w castingu zorganizowanym w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej. - Trafiłem na ten casting przez przypadek. Wziąłem w nim udział dla rozrywki - mówi.  
25 października zaproponowano mu telefonicznie rolę w popularnym paradokumencie. - W pierwszej chwili byłem zaskoczony, ale zgodziłem się – wspomina mężczyzna. Po przyjęciu propozycji otrzymał mailem scenariusz z informacją, że zdjęcia do serialu odbędą się za 48 godzin we Wrocławiu. 
(WIĘCEJ PRZECZYTASZ W GAZECIE)
Artykuł wyświetlono 1675 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 15 listopad 2017, 18:15

Wynika,że to zaklęte koło toczy się dalej.Kiedyś lubiłem oglądać takie filmy i się przekonałem,że wszystkie polskie filmy ( nie zagraniczne ) śledzą,poniżają a nawet stają się zdradzieckie.Obecnie jak leci taki film to przełączam na inny kanał.

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 15 listopad 2017, 19:11

To znaczy na Telewizję Trwam?

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 16 listopad 2017, 07:25

Telewizja Wrzuć Monetę jest na ogół pożyteczna - daje zrozumienie i przynosi duchowe ukojenie oraz uświadamia nam,że Bóg jest wśród nas.

Dodaj komentarz