PROBLEM PRZY SP NR 8

Jak się dziecko potknie, będzie nieszczęście

Sebastian Pośpiech, 02 październik 2018, 10:24
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Mieszkaniec Krotoszyna nie może się doprosić o usunięcie wystających z chodnika cokolików przy głównym wejściu do Szkoły Podstawowej nr 8. Jego zdaniem zagrożeniem są również luźne łańcuchy na barierkach od strony ul. 23 Stycznia.
Jak się dziecko potknie, będzie nieszczęście

Cokolik wystaje kilka centymetrów ponad nawierzchnię chodnika


Na chodniku od strony ul. Masłowskiego, gdzie znajduje się stojak na rowery, na płytkach chodnikowych są 3 małe podwyższenia, zapewne pozostałości po cokołach, na których montowano flagi. Dwa z nich niemal zrównały się już z podłożem, jednak jeden wystaje ok. 5 cm ponad płytki. Chwila nieuwagi może być powodem potknięcia się i bolesnego upadku. Według naszego Czytelnika należy zlikwidować przeszkodę.
Jak się okazało, zgłaszał tę sprawę na zebraniach z radą osiedla nr 8 już przed dwoma laty. Ponawiał prośbę przed rokiem i w tym roku. Nie dostał żadnej odpowiedzi. Jak to? – Normalnie, urzędnicy nie odpowiedzieli mi. Zachowywali się tak, jakby nie słyszeli mojego pytania, kiedy zostanie to usunięte – powiedział nam rozżalony krotoszynianin. Dyrektor ósemki Katarzyna Maciejewska mówi, że na przyszły rok jest zaplanowana przez urząd miejski modernizacja całego terenu wokół szkoły. – Wiele razy zwracaliśmy uwagę na konieczność wymiany całego chodnika. Sami nie możemy go ruszyć ani usunąć – twierdzi Maciejewska.

Artykuł wyświetlono 442 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 06 październik 2018, 11:07

Mam taki temat - aktualizacja Windows 10 z numeru 1803 na 1809 a po zakończeniu nie wszystkie programy się uruchomiają jak np.przeglądarka EDGE i inne programy.Z tego wynika,że Reuter nie może być połączony z komputerem kablem Ethernet a połączony z Reuterem prze Wi-Fi.
Po połączeniu Reutera z komputerem przez Wi-Fi to wszystko jest ok.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 06 październik 2018, 18:44

W moim komentarzu chodzi o router LTE a nie o Reuter - mały błąd.
Będąc przy tym temacie to ta aktualizacja październikowa i to obowiązkowa dużo zmienia.Windows 10 HD.Dziwi tylko dlaczego nie wszystkie programy nie rozpoznały sieci internetowej na łączu Ethernet a dopiero przez Wi-Fi.
Pozdrawiam

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 06 październik 2018, 19:08

A jak obecnie można się dowiedzieć z internetu,że ta aktualizacja już została wycofana.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 08 październik 2018, 08:10

Jednak nadal wynikało,ze trzeba było skorzystać z polecenia - przywróć poprzednią wersje Windows 10.Pozostało Windows 1809 ale wynika,że funkcje zostały przywrócone z nr.1803 a zatem wszystko wróciło do normy.
Aktualizacja numer 1809 została wycofana ze względu na zaistniałe błędy i jak jest podawane,że wynikłe błędy maja być naprawione.

Dodaj komentarz