JOW-y albo śmierć - innej alternatywy nie będzie

(pik), 30 listopad 2017, 21:36
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W krotoszyńskiej restauracji Ratuszowa 30 listopada zorganizowano konferencję prasową w sprawie zmian w ordynacji wyborczej proponowanych przez PiS.
JOW-y albo śmierć - innej alternatywy nie będzie
JOW-y albo śmierć - innej alternatywy nie będzie

O skutkach tego dla obywateli i cofnięciu społeczeństwa do czasów słusznie minionych opowiadał poseł Kukiz ‘15 Jerzy Kozłowski, które podawał przykłady zniewolenia wraz z dyrektorem swojego biura poselskiego Wojciechem Jóźwiakiem. Panom towarzyszył trzykrotny w przeszłości kandydat na burmistrza Krotoszyna Zbigniew Brodziak. – Proponowane przez PiS zmiany w kodeksie wyborczym są zaprzeczeniem demokracji i to w najważniejszych dla mieszkańców wyborach – wyborach samorządowych. To przecież właśnie w wyborach na szczeblu samorządowym ludzie powinni głosować na lokalnych liderów i sprawdzonych działaczy, a w wyniku nowych przepisów stanie się wprost przeciwnie – mieszkańcy będą zmuszeni głosować na partyjne szyldy - mówił Brodziak i zadeklarował swoje zaangażowanie w działania Stowarzyszenia Kukiz 15.

 

Artykuł wyświetlono 1148 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 02 grudzień 2017, 08:48

Czy politykom należy wierzyć i różnych wersji wydarzeń wynika,że nie należy wierzyć.Polityka jest oparta na obsesji,którą można porównać do awangardy.Taka polityka staje się wszechświatem - ale umiar jest wskazany.

.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 05 grudzień 2017, 09:55

W sobotę podawano na krotoszyńskiej o wybuch butli gazowej w Zdunach.Jak się później okazało,że tak wcale nie było.Ta sprawa się zaostrzyła do tego stopnia,że zahaczyła o pewną sprawę.Butla gazowa przywożona do domu na żądanie klienta i po instalacji czy wymianie to szczelność przewodów sprawdza się za pomocą zapałki czy zapalniczki.Z powstałych komentarzy wynikało ,że nie ma zagrożenia z takiego tytułu.Krotgaz w Krotoszynie od lat taką technikę stosuje a eksperci ostrzegają ( a tak wynika z internetowych informacji ) ,że jest to do czasu aż zło wystąpi.Czy tak dalej musi być to wynika ,że nie bo są różne dostępne środki i nawet przyrządy a żeby wyeliminować sprawdzanie szczelności za pomocą zapałki czy zapalniczki.Niektóre butle gazowe z zewnątrz są w kiepskim stanie a to może świadczyć,że należałoby je wymienić na nowe a zawór jest ciężko zakręcić lub nie do końca odcina dopływ gazu do kuchenki.
@
Sprawa inna,która się wyłoniła to jest wynikła jakby z dziennikarskich śledztw dzienników,które mają siedzibę w Krotoszynie.Dziennikarz śledczy to też zawód ale wynika,że są oni obdarzani sprawami,które nie miały miejsca lub w sposób złośliwy podkładany.Jestem osobą wierzącą i nie chciałbym bym przypisywać takich spraw Kościołowi ale coś za tymi murami się kryje nieprawdziwego lub zmyślającego.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 08 grudzień 2017, 07:07

Jak podają media,że nastąpiła zmiana premiera polskiego rządu.Po tej decyzji jakby nastąpiła otwartość polityczna.To co boskie oddaj Bogu a co cesarskie oddaj Cesarzowi i taki powinny by być kierunek polityczny.Kościół się uwikłał w sploty polityczne i to spowodowało,że zmiana premiera była konieczna.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 10 grudzień 2017, 07:48

Przy Niedzieli i znowu temat do pisania.Media podają,że prezes partii PiS i obecny Premier polskiego rządu, że jest to dalekie
pokrewieństwo.Należałoby to tak uważać ale z innej strony może to być tryk polityczny,który poniża.Dlaczego może poniżać bo taki tryk ( jeżeli ma miejsce ) to jakaś historia wyciągnięta z lat przeszłych - bo dawna przeszłość może napawać i wnikać w teraźniejszość.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 12 grudzień 2017, 03:49

Prawdziwej cnoty krytyk się nie boi - powstały wczoraj nowy rząd to można odnieś wrażenie,że to rząd idei wyzwoleńczej.Po objęciu władzy przez partie PiS do obecnego czasu powstało duże polityczne zamieszanie.Powstałe zamieszanie jest wynikłe z burdy po katastrofie smoleńskiej w roku 2010,które tnie co popadnie i nie zważając na życie społeczne.Tej smoleńskiej katastrofy samolotowej nikt przecież nie chciał a obecnie takie duże podniesienia polityczne.Obecnie nowy rząd RP powinien by uporać się z zjawiskiem wywołanej burdy - życie musi się toczyć.

Dodaj komentarz