Kaczmarek daje Polakom energię na boisku!

Sebastian Pośpiech, 28 sierpień 2017, 22:43
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Łukasz Kaczmarek w wygranym przez Polskę meczu z Estonią 3:0 w ponad dwóch setach pokazał skuteczną grę w ataku, stabilną zagrywkę i dobre ustawienie w obronie. - Mega cieszymy się z tego zwycięstwa - powiedział.

Łukasz "Zwierzak" Kaczmarek po udanej akcji w meczu z Estończykami

Poniedziałkowe spotkanie polskich siatkarzy było ostatnim w fazie grupowej Mistrzostw Europy. Polacy wygrali pewnie w trzech setach (25:21, 26:24, 25:22) w swoim trzecim meczu mistrzostw Europy i zajęli w grupie A drugie miejsce, pokazując wreszcie dobrą grę w bloku i przyjęciu zagrywki. Polacy zagrają teraz baraż o ćwierćfinał ze Słowenią.

Łukasz Kaczmarek zastąpił pierwszego atakującego Dawida Konarskiego. To dla mnie niesamowite wyróżnienie, że mogłem wejść pomóc reprezentacji. Wymieniamy się z Dawidem, mamy bardzo długi turniej, na pewno każdy każdego potrzebuje - powiedział w wywiadzie dla telewizji po meczu Łukasz. W podobnym tonie wypowiedział się przedstawiciel sztabu trenerskiego: - Nawet jeśli Konarski ma różne momenty w turnieju to mamy Kaczmara, który wchodzi na boisko i fajnie gra - powiedział po meczu II trener reprezentacji Piotr Gruszka.