Koncert dla krotoszyńskiego hospicjum

Sebastian Pośpiech, 14 październik 2017, 16:19
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W niedzielę 15 października w kinie Przedwiośnie w Krotoszynie odbędzie koncert charytatywny "Głosy dla hospicjum - idźmy naprzód z nadzieją". - Prosimy, przyjdźcie na koncert rodzinami. Bądźmy razem ponownie - zachęca Jan Pawlik ze Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej.
Koncert dla krotoszyńskiego hospicjum
 
W ramach Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej oraz XVII Dnia Papieskiego na scenie wystąpią lokalni muzycy: zespół SMAJL, Zetka oraz TACYnieINNi.
Udział w koncercie jest darmowy, jednak organizatorzy proszą na dobrowolne datki. Pieniądze zebrane na niedzielnym koncercie będą przeznaaczone na zakup materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych dla Zakładu Opieki Paliatywnej w SPZOZ-ie w Krotoszynie.
Początek występów o godz. 15.00.
Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej w Krotoszynie (CWZK), parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, Krotoszyński Ośrodek Kultury (KOK), Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Krotoszynie wraz ze szkolnymi klubami wolontariuszy współpracujących z CWZK oraz szkolnymi klubami wolontariuszy Caritas w Krotoszynie.
 
Artykuł wyświetlono 731 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz