Koźmin. Szlachetna Paczka zadebiutowała

Gracjan Jaworski, 13 grudzień 2017, 11:05
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Ogólnopolska akcja na rzecz potrzebujących rodzin w tym roku po raz pierwszy dotarła do Koźmina.
Koźmin. Szlachetna Paczka zadebiutowała
W gminie obdarowano 11 rodzin. - 8 grudnia wieczorem i 9 grudnia rano dostarczano dary do naszej siedziby w Szkole Podstawowej. Potem przez całą sobotę je rozwoziliśmy - mówi Łukasz Naglak, jeden z organizatorów. Skąd pomysł na zorganizowanie akcji w Grodzie nad Orlą? - Rejon krotoszyński nie obejmował Koźmina - wyjaśnia Naglak.  
Do akcji włączyły się przedszkole Parkowe Skrzaty, szkoły podstawowe nr 1 i 3 oraz szkoła z Borzęciczek. - Dary z przedszkola i SP nr 1 zostały rodzielone na wszystkie paczki, natomiast te z pozostałych szkół trafiły zaś do konkretnych, wcześniej wybranych rodzin - mówi nam Ł. Naglak. 
Jak dodaje, akcja w Koźminie zostanie przeprowadzona także w przyszłym roku, a przygotowania rozpoczną się już wiosną. - Emocje podczas tegorocznego finału były nie do opisania. Były rodziny, do których jechaliśmy razem z darczyńcami. Pojawiły się łzy szczęścia -  zarówno u rodzin, jak i u darczyńców. Jesteśmy naładowani pozytywną energią – zapewnia. Za pośrednictwem naszej gazety dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Szlachetnej Paczki w Koźminie.  
 
Artykuł wyświetlono 637 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz