Koźminianka na ślubie księcia Harrego i Meghan (ZDJĘCIA)

(popi), 22 maj 2018, 14:18
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Fantastyczna atmosfera. Ludzie z całego świata świętujący rodzinnie. Iwona Szulc pochodząca z Koźmina Wlkp., która od 4 lat mieszka w Anglii, z tłumami ludzi uczestniczyła w ślubie księcia Harrego z aktorką Meghan Merkle.
Koźminianka na ślubie księcia Harrego i Meghan (ZDJĘCIA)
Koźminianka na ślubie księcia Harrego i Meghan (ZDJĘCIA)

ZOBACZ ZDJĘCIA

Od domu ma 25 min. spacerem do The Long Walk – drogi spacerowej od zamku Windsor do pomnika króla Jerzego III – głupio więc byłoby nie pójść. Na telebimach rozmieszczonych wzdłuż tej drogi można było obserwować ceremonię zaślubin w katedrze. Widziała też przyjazd gości, w tym wielu znanych i lubianych. Potem przybycie rodziny królewskiej.
O ślubie księcia z amerykańską aktorką mówił cały świat. A jak to wydarzenie wyglądało z perspektywy naszej krajanki? Najbardziej zwróciła jej uwagę niesamowita atmosfera i Brytyjczycy, którzy żywo reagowali na to, co widzieli. – Aplauz, śmiech na przykład wtedy, kiedy okazało się, że Harry jest w mundurze, ale się nie ogolił – opowiada Iwona. Była pod wrażeniem tego momentu, kiedy zabrzmiał hymn i wszyscy śpiewali machając flagami. Ludzie barwnie ubrani. Domy były przystrojone w baloniki, flagi, postacie młodej pary.

 

Artykuł wyświetlono 1038 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz