Kręć kilometry dla Krotoszyna!

Sebastian Pośpiech, 09 maj 2018, 15:57
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Od maja do końca września każdy kilometr przejechany na rowerze lub pokonany pieszo czy w trakcie biegu może wspomóc Krotoszyn w akcji „Kręć kilometry”.
Kręć kilometry dla Krotoszyna!

To zdrowa rywalizacja między miastami, a te z nich, które zgromadzą na swoim koncie najwięcej kilometrów zyskują atrakcyjne nagrody. Osoby, które uczestniczą w akcji, również mogą liczyć na indywidualne upominki przydatne podczas wycieczek na dwóch kółkach. Krotoszynianie od trzech lat bardzo aktywnie włączają się kręcenie km. W 2016 r. zajęliśmy bardzo wysokie 14. miejsce w Polsce  - ponad 188 tys. km. W nagrodę otrzymaliśmy stojaki rowerowe, z których teraz korzystają wszyscy mieszkańcy. W 2017 r. Krotoszyn miał 100 tys. km i 19. miejsce w kraju. W tym roku nagrodą będą parkingi rowerowe wyposażone w samoobsługowe stacje naprawcze.

Propagatorzy akcji, wśród których jest grupa nieformalna Rowerowy Krotoszyn zachęcają do uruchomienia aplikacji w telefonie lub swojego licznika z GPS w trakcie spacerów, biegu i oczywiście jazdy rowerowem. Potem wystarczy już tylko dodać pokonany dla naszego miasta i sprawdzać na bieżąco ile mamy w sumie i które miejsce zajmujemy.

Artykuł wyświetlono 932 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz