Podpisał trzyletni kontrakt z utytułowanym klubem

Łukasz Kaczmarek w ZAKSIE!

Sebastian Pośpiech, 21 maj 2018, 22:55
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Krotoszynianin Łukasz Kaczmarek, reprezentant Polski w siatkówce, został nowym atakującym ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Miał wiele ofert także z klubów lig zagranicznych.
Łukasz Kaczmarek w ZAKSIE!

foto www.zaksa.pl

 
Nowy atakujący ZAKSY przez trzy ostatnie sezony występował w barwach Cuprum Lubin, dla którego zdobywał najwięcej punktów. Dobrą grą zasłużył na powołanie do reprezentacji Polski. W tym sezonie jest także w kadrze  biało-czerwonych. 
– Bardzo się cieszę, dla mnie możliwość reprezentowania barw tak mocnego klubu, jakim jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, jest ogromnym wyróżnieniem. Miałem inne oferty, zarówno z Polski jak i zagranicy, jednak uznałem że gra w Kędzierzynie-Koźlu będzie najlepszym wyborem dla mnie – mówi nowy atakujący ZAKSY i zapowiada chęć walki o najwyższe cele.  24-latek mówi o wyzwaniu i całkowicie nowym doświadczeniu, ponieważ grał do tej pory przez trzy lata w Lubinie, który walczył w środku stawki. - Tutaj będziemy walczyć o mistrzostwo Polski i inne trofea na arenie międzynarodowej. Obiecuję, że podejmę tę rękawicę i zrobię wszystko, aby z ZAKSĄ zajść jak najdalej - czytamy na oficjalnej stronie nowego klubu.
Atakujący wicemistrzów Polski miał dużo argumentów za podpisaniem kontraktu z nowym klubem. – Możliwość gry z takim rozgrywającym jak Benjamin Toniutti (reprezentant Francji) była jednym z argumentów, dlaczego podjąłem taką decyzję. Każdy o tym wie, że Ben jest jednym z najlepszych rozgrywających na świecie, ale cała drużyna, łącznie z trenerem i sztabem szkoleniowym jest znakomita – podsumował Łukasz Kaczmarek. 
Artykuł wyświetlono 1205 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz