Lutogniew. Motocykliści rozpoczęli sezon

Sebastian Pośpiech, 15 kwiecień 2018, 15:17
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W sobotę 15 kwietnia motocykliści rozpoczęli sezon. Frekwencja była najwyższa w czteroletniej historii wydarzenia. Podczas imprezy wolontariusze zebrali 1.005 zł na leczenie i rehabilitację Nikolki Olejnik z Krotoszyna.
Lutogniew. Motocykliści rozpoczęli sezon

fot. S.POŚPIECH

Lutogniew. Motocykliści rozpoczęli sezon

fot. S.KALAK

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ

O godz. 14.00 ks. proboszcz Łukasz Żurawski, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, odprawił mszę w intencji motocyklistów. Po niej poświęcił wszystkie jednoslady. Następnie kilkuset motocyklistów wyruszyło w paradę przez Baszków do Kobylina i z powrotem do Lutogniewa. Ostatnim akcentem imprezy było spotkanie przy grzybku k. stadionu.

Artykuł wyświetlono 1779 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 19 kwiecień 2018, 19:04

A dziś jadąc samochodem w godz.południowych ul.kobylińską w stronę ul.Mickiewicza i zbliżając do skrzyżowania z ulicą magazynową w Krotoszynie.Jadę samochodem ul.kobylińska i zbliżając się do ul magazynowej to stojący samochód osobowy i oczekujący na włączenie się do ruchu nagle postanowił się włączyć.Trzeba było hamować a nie doszło do kolizji bo zdążył się cofnąć.Dziwne czy bezczelność bo jedno i drugie w Krotoszynie ma cel nagminny - tak jest wynikłe z zachowania się niektórych kierowców na ulicach Krotoszyna.

Dodaj komentarz