Marcin i Justyna z Krotoszyna najlepsi w Biegu Krotosa (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 27 maj 2018, 13:16
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Marcin Witkowski wygrał 39. edycję Biegu Krotosa. Justyna Olejniczak była najlepsza wśród kobiet (12 miejsce open).

Justyna Olejniczak wygrała klasyfikację kobiet. Obok Karol Olejniczak

ZOBACZ ZDJĘCIA!

Niedzielny Bieg Krotosa ukończyło 341 zawodników. Biegacze zmagali się ponownie z upałem i trudami trasy. Start i meta miały miejsce na Rynku. Kibice nie zawiedli i żywiołowo dopingowali wszystkich ambitnych uczestników. Organizatorzy przygotowali medale dla każdego kto ukończył bieg, puchary dla najlepszych a wśród wszystkich wylosowano 3 skutery.