Mecz rundy Astry! W Pucharze już dzisiaj zmierzą się z Ostrovią

(pik), 11 październik 2017, 09:31
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W środę 11 października na stadionie miejskim w Krotoszynie miejscowa Astra rozegra mecz okręgowego Pucharu Polski/ Jej przeciwnikiem w 1/8 finału będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Mecz rundy Astry! W Pucharze już dzisiaj zmierzą się z Ostrovią


Przed zawodnikami Leszka Krutina duże wyzwanie. Piłkarze są pełni wiary, ale zdają sobie sprawę z siły ostrowskiej drużyny. Pomimo odmłodzenia składu na ten sezon i zasilenia kadry przez większa ilość młodych zawodników, barw gości broni np. niezwykle doświadczony napastnik z III-ligową przeszłością Tomasz Kempiński. Silnymi elementami kadry są również: obrońca Łukasz Wiącek czy pomocnicy: Michał Giecz, Konrad Rusek, Marek Szymanowski i Paweł Zadka. Wielkim atutem ostrowian pozostaje też trener Maricn Kałuża, który niejednokrotnie udowadniał jak dobrym jest taktykiem.
Która z drużyn po końcowym gwizdku będzie mogła wykonać taniec radości, przekonają się wszyscy, którzy przyjdą na stadion miejski w Krotoszynie dziś o godz. 16.00. Póki co obie drużyny posiadają identyczny dorobek bramkowy 3:0. Ovia pokonała w takim stosunku na wyjeździe Piasta Czekanów, a Asterka na stadionie leśnym przy ul. Sulmierzyckiej uporała się z Miłośnikami Piłki Nożnej z Krotoszyna.
Zapowiadają się zatem olbrzymie emocje, a pierwszy gwizdek sędziego Pawła Kaczały zabrzmi o godz. 16.00.


 

Artykuł wyświetlono 846 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz