POD NASZYM PATRONATEM

Memoriał Andrzeja Szczepaniaka już za nami (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 07 styczeń 2017, 19:27
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Byli zawodnicy legendarnego trenera siatkówki z Krotoszyna walczyli dzielnie, ale niestety nie wygrali turnieju poświęconego pamięci Andrzeja "Szczepana" Szczepaniaka. Na osłodę pozostają srebrne medale dla ekipy 1983.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Pod nazwą 1983 krył się rocznik urodzenia zawodników trenowanych przez A. Szczepaniaka. W finale memoriału rozegranego 7 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie krotoszynianie byli bardzo gościnni ulegając 0:2 drużynie z Parzewa (miejscowość w gm. Kotlin powiat jarociński).

Trzecie miejsce zajęła ekia z Odolanowa, która również 2:0 w setach pokonała inny rocznik wychowanków Szczepana występujący na tym turnieju pod nazwa Rakieta.

Zmagania 6 drużyn siatkarkich, w tym 3 z Krotoszyna, obserwowali najwierniejsi kibice, rodzina, przyjaciele i znajomi śp. Andrzeja, który odszedł niespodziewanie 6 stycznia 2016 r.

Zawody zorganizowała grupa przyjaciół zasłużonego trenera z Piotrem Grzempowski, Wojciechem Rostem i Mateuszem Radojewskim na czele. - Dziękuję bardzo w imieniu wszystkich osób, które w choć w najmniejszy sposób przyczyniły się do dzisiejszego wydarzenia, za organizację, sponsorom za wsparcie finansowe, kibicom za bardzo liczne przybycie i doping oraz wszystkim drużynom - powiedział P. Grzempowski po turnieju.