Młodzicy Ceramika najlepszą drużyną

Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski, 11 październik 2017, 09:14
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Młodzicy krotoszyńskiego Ceramika okazali się najlepszą drużyną i słusznie zbierali gratulacje za triumf w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Regionu.

FOTOGALERIA Z ZAWODÓW

200 zawodników rywalizowało 30 września na matach w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie. Ceramikowi chodziło nie tylko o końcowy triumf, ale i o zdobywania cennych oczek dla klubu w ramach współzawodnictwa dzieci i młodzieży.
Krotoszynianie zwyciężyli w drużynówce mimo że żaden z nich nie wygrał w swojej kategorii. Najbliżej był Maciej Kosmalski (47 kg), który pogromcę znalazł dopiero w finałowej walce w starciu z Szymonem Jóźwiakiem (WKS Grunwald Poznań). Ponadto miejsca na podium wywalczyli:  Hubert Krzyżański (35 kg) i Bartosz Kaźmierczak (59 kg).
Dobry występ zanotował także podopieczny Rafała Patalasa Tomasz Kowalski (73 kg) z UKS-u Olimpijczyk Sulmierzyce, który zdobył najniższe miejsce na podium.