Możesz pojechać do Brukseli

adm  , 05 czerwiec 2018, 14:11
Trwa drugi konkurs o tematyce europejskiej, który polega na wymyśleniu ciekawego hasła promującego Politykę Spójności Unii Europejskiej oraz na krótkim uzasadnieniu, dlaczego chciałbyś jechać do Brukseli.
Możesz pojechać do Brukseli
Możesz pojechać do Brukseli

Do 15 czerwca masz szansę, by wziąć udział w konkursie, którego nagrodą jest wyjazd do stolicy Belgii. Rekrutację na wizytę studyjną “Bruksela – zobacz to sam!” ogłosiła Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych, do którego należy Rzecz Krotoszyńska.

Konkursowy kupon opublikowaliśmy w 20 i 22. wydaniu “Rzeczy Krotoszyńskiej” – na stronie 14. Wystarczy go wypełnić i dostarczyć do naszej redakcji do 15 czerwca br. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 13 lipca br. na stronie gazetylokalne.pl. Tam też znajduje się regulamin rekrutacji.

Przed Tobą wielka szansa, aby z dziennikarzami gazet lokalnych poznać świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści płynące z Polityki Spójności. Będziesz mógł także poznać wyjątkową stolicę w towarzystwie tłumacza. Skorzystaj z tej szansy.

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 “Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Artykuł wyświetlono 583 razy