Muzyka, modlitwa i Eucharystia

Natalia Gładczak, 02 maj 2018, 12:58
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Wydarzenie „Moje ID” przyciągnęło w piątkowe popołudnie do krotoszyńskiej hali sportowej blisko tysiąc młodych ludzi z pobliskich dekanatów. Był czas na skupienie i modlitwę, ale także konferencję, spowiedź czy wspólnie przeżytą Eucharystię. Nie zabrakło zabawy, śpiewu i dobrej muzyki.
Muzyka, modlitwa i Eucharystia
Muzyka, modlitwa i Eucharystia

ZOBACZ ZDJĘCIA

27 kwietnia br. od godz. 17.00 młodzież wzięła udział w niezwykłym przedsięwzięciu, będącym ostatnim z czterech rejonowych etapów spotkań odbywających się w diecezji kaliskiej w ramach obchodów Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa.

Tańce i śpiewy lednickie
Na początku uczestnicy otrzymali pakiety. W poszczególne punkty programu wprowadzali konferansjerzy – Marcin i Julka, którzy świetnie sprawdzili się w swoich rolach. Rozpoczęto od  prezentacji tańców i śpiewów lednickich. W kilka chwil do ubranej na biało młodzieży z Kobierna dołączyły osoby z widowni.
Najwięcej entuzjazmu wzbudził oczywiście utwór Tak, tak, Panie, który poderwał z podłogi kolejnych śmiałków. Na scenę wszedł dj Chester – jego zadaniem było zagrzanie publiki przed koncertem jednego z najbardziej znanych obecnie chrześcijańskich wykonawców, rapera o pseudonimie Tau.
 

(CAŁY ARTYKUŁ W WYDANIU Z DN. 8 MAJA)

Artykuł wyświetlono 652 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz