Otwarli nowy Zakład Leczniczy

Gracjan Jaworski, 15 listopad 2017, 15:54
Średnia: 0.0 (0 głosów)
15 listopada uroczyście otwarto Zakład Leczniczego Usprawniania przeniesiony z ul. Floriańskiej do budynku na Bolewskiego w Krotoszynie.
Otwarli nowy Zakład Leczniczy

ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA

To miejsce, gdzie odbywa się rehabilitacja dzieci i dorosłych. Podczas otwarcia przemawiali starosta krotoszyński Stanisław Szczotka i dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakład Opieki Zdrowotnej do spraw medyczynych Mieczysław Pełko. Następnie uroczyście przecięto wstęgę. Miejsce poświęcił ks. kapelan Piotr Woźniak.

Artykuł wyświetlono 2014 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marcin Bielski - 17 listopad 2017, 11:01

Uwaga! Dlaczego ten Zakład zlokalizowano tak daleko od centrum miasta?? Budynek ośrodka zdrowia przy ul. Floriańskiej zlokalizowany jest optymalnie - wiec po co te przenosiny?

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 18 listopad 2017, 14:39

Należałoby dodać ( ale można podejrzewać ),że przepisywanie leku Tramal Retard nie jest złośliwe.Przy powtórce recepty czyli na telefon wypisuje się Tramal Retard nie informując,że jest to lek narkotyczny.Przy następnej wizycie u innego lekarza informuje się ,że jest to lek narkotyczny i informuje czy nadal wypisywać.Wynika,że przepisywanie tego leku jest nagminnie dozwolone.
Krotoszyn dnia 2017.11.18

Dodaj komentarz