Pierwszy Więc Wiec za nami (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 03 lipiec 2017, 15:08
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W niedzielny wieczór na krotoszyńskim Rynku zainaugurowano cykl koncertów pn. Więc Wiec. Organizator, Krotoszyński Ośrodek Kultury, na początek zaserwował dużą dawkę muzyki rockowej.
Pierwszy Więc Wiec za nami (ZDJĘCIA)
Pierwszy Więc Wiec za nami (ZDJĘCIA)

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

Rozpoczęła kapela Ann z Kościana. Po niej na scenie pojawiła się krotoszyńska grupa aGain z dawką hardrocka. Mocne i soczyste granie naszej kapeli ściągało coraz liczniejszą  publiczność. Zespół dużo koncertuje po Polsce, a jego utwory zaistniały na listach przebojów regionalnych rozgłośni radiowych. Wśród widzów byli poza fanami członkowie rodzin członków zespołu.
Magnesem, który przyciągnął tłumy, okazał się legendarny zespół Hey. Wokalistka Kasia Nosowska była w znakomitej formie - nie tylko wokalnej, gdyż ujęła  publiczność także swym poczuciem humoru i normalnością.

 

Artykuł wyświetlono 1647 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 06 lipiec 2017, 16:17

Programy artystyczne też i może polityce nie obce.
Na tym forum pisałem szereg politycznych komentarzy a dziś jest okazją taki komentarz napisać.
Donald Trump prezydent USA w naszym kraju i ukazująca się informacja,że Polska politycznym ciężarem i z takiego stwierdzenia można snuć,że jesteśmy natrętni.Natrętność polityczna wymuszona,która stała się zjawiskiem Ducha i Wiary a żeby było lepiej i stać się ponad wszystkim.Słuchają przemówienia prezydenta USA na placu Krasińskich to by wynikało,że wilk syty a owca cała.Pobyt prezydenta USA ustanowił,że przeszłość,przyszłość i teraźniejszość stała się nową teraźniejszością.Taka polityka może utworzyć margines którego zrealizowanie może stać się trudne i przysporzyć szereg nieprzewidzianych okoliczności.

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 06 lipiec 2017, 23:43

Amen.POZDRAWIAM

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 07 lipiec 2017, 11:36

Amem ( z hebrajskiego - zaiste,na pewno ),formuła uroczystego potwierdzenia.W Starym Testamencie ( poza księgą Izajasza gdzie amen łączy się ze słowem Bóg i tłumaczy wierny lub prawdziwy ) pojawia się wyłącznie w kontekście kultowo-sakralnym - stanowi odpowiedź na na Bożą obietnice,groźbę bądź klątwę,znacząc tak jest niech się tak stanie.
+
W Nowym Testamencie poprzedza ponadto niektóre wypowiedzi Jezusa ( w Ewangelii św.Jana amen podwójnie ), w Objawieniu św.Jana pełni funkcje tytułu Jezusa Chrystusa.W tekstach z Qumran i liturgii synagogalnej oznacza przyjecie przez gminę błogosławieństwa kapłanów.W liturgii chrześcijańskiej stanowi aklamacje wiernych zamykającą modlitwy celebransa,hymny itd.lub kończącą wyznanie wiary.Formułę amen spotyka się także w islamie.

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 07 lipiec 2017, 23:45

Marianku,z jakiego elementarza to wyczytałeś?POZDRAWIAM

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 09 lipiec 2017, 00:48

Modlitwa do odmawiania przed rozpoczęciem przeglądania stron internetu.
+
Wszechmogący i wieczny Boże,który stworzyłeś nas na Swój obraz i podobieństwo i nakazałeś nam poszukiwać dobra prawdy i piękna,zwłaszcza w świętej osobie Twego jednorodzonego Syna,naszego Pana,Jezusa Chrystusa Ciebie prosimy,racz sprawić za wstawiennictwem Świętego Izydora,biskupa i doktora,abyśmy w naszych podróżach po internecie kierowali się tylko do stron zgodnych z Twoją wolą i traktowali wszelkie napotkane dusze z miłosierdziem i cierpliwością.
Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa.Amen

Dodaj komentarz