Pożegnanie Orzełków z IV ligą. Mecz na wodzie (ZDJĘCIA)

Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski, 06 czerwiec 2018, 08:15
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W sobotę, 2 czerwca dobiegła końca gra Białego Orła w IV lidze. Podopieczni Dariusza Maciejewskiego zagrali ambitnie, ale po raz kolejny przegrali. Tym razem 1:3.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Nad losem ambitnej drużyny płakało nawet niebo, a mecz na ok. pół godziny był przerwany z powodu ulewy. Silne opady deszczu w II połowie spodowały, że po kilku minutach bosko pokryte było kałużami. Przedstawiciele klubów poszli jednak do arbitrów i zapowiedzieli że chcą dokończyć spotkanie, jeśli tylko poprawi się pogoda. Gdy przestało padać arbiter uległ prośbom futbolistów. Zebranych czekało 30 min. mordęgi, gdyż boisko przypominało mokrą gąbkę. Była to profacja piłki nożnej. Zawodnicy niejednokrotnie na dwa razy musieli podawać na najbliżej ustawionego kolegi.