Zmarł po awanturze domowej u byłej konkubiny

Przełom w sprawie śmierci 34-letniego Piotra

Sebastian Pośpiech, 17 kwiecień 2018, 12:19
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W listopadzie 2017 r. w mieszkaniu przy ul. Słodowej w Krotoszynie dwóch mężczyzn, były i obecny partner młodej krotoszynianki, zaczęło się szamotać. Jeden z nich, 30-latek z Krotoszyna, zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.
Przełom w sprawie śmierci 34-letniego Piotra

Feralnego dnia tuż po godz. 22.20 policjanci pojechali na interwencję domową. Jak się okazało, do mieszkania wtargnął 34-letni mieszkaniec Chachalni i zaczął się szamotać z obecnym konkubentem kobiety. Policjanci zastali go nieprzytomnego. Przyjechało pogotowie ratunkowe. Reanimacja trwała blisko godzinę, ale nie dała rezultatu. Mężczyzna zmarł. Sekcja zwłok nie wykazała obrażeń ani urazów wewnętrznych.
Od razu po zdarzeniu policja zatrzymała 30-letniego mieszkańca Krotoszyna - obecnego partnera kobiety, u której doszło do zgonu. Po dwóch dniach mężczyzna wyszedł z aresztu. Nie postawiono mu żadnego zarzutu.
Sprawa jednak cały czas się toczy. – Na obecnym etapie toczy się przeciwko 30-letniemu mężczyźnie – przyznaje Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

Artykuł wyświetlono 1937 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz