PSL przedstawiło swoich kandydatów. O sejmik zamiast Joksia powalczy Król-Trąbka

Sebastian Pośpiech, 06 wrzesień 2018, 09:41
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Lokalne struktury Polskiego Stronnictwa Ludowego 5 września na powiatowej konwencji zatwierdziło listy kandydatów do rady powiatu krotoszyńskiego. Jedynki na listach zajmują Stanisąłw Szczotka (okręg nr 1), Renata Zych-Kordus (okręg nr 2) i Irena Rękosiewicz (okręg nr 3). Juliana Joksia w walce o funkcję radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zastąpi wiceburmistrz Krotoszyna Joanna Król-Trąbka.
PSL przedstawiło swoich kandydatów. O sejmik zamiast Joksia powalczy Król-Trąbka
PSL przedstawiło swoich kandydatów. O sejmik zamiast Joksia powalczy Król-Trąbka

Wobec rezygnacji Joksia z kandydowania do sejmiku PSL musiało wybrać kogoś innego. Decyzja zapadła 5 września wieczorem w trakcie konwencji. Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński i lider powiatowego PSL-u, ogłosił, że mandata radnego sejmiku, które zajmuje obecnie Julian Jokś, będzie ubiegała się  Joanna Król-Trąbka, zastępczyni włodarza Krotoszyna.
PS wystawia dwóch swoich kandydatów na burmistrzów. W Krotoszynie jest nim Franciszek Marszałek a w Sulmierzycach - Dariusz Dębicki. - Polskie Stronnictwo Ludowe popiera obecnego burmistrza Koźmina Wlkp. Macieja Bratborskiego. W pozostałych gminach nie mamy swoich kandaydatów i nikomu nie udzielamy poparcia - zaznaczył Szczotka.

Listy kandydatów PSL do rady powiatu

Okręg nr 1:

1. Stanisław Szczotka

2. Jan Szyszka

3. Krzysztof Kasprzak

4. Kazimiera Bardzik

5. Regina Cierniewska,

6. Marcin Jamry

7. Mariusz Karbowiak

8. Alina Kowal-Lisiak

9. Hieronim Marszałek

10. Tomasz Niciejewski

11. Marzena Nowakowska

12. Mirosława Roszak

 
Okręg nr 2:

1. Renata Zych-Kordus

2. Piotr Osuch

3. Mirosław Gryszka

4. Małgorzata Michalska

5. Roman Poczta

6. Ewa Małecka

7. Sławomir Szyszka


Okręg nr 3:

1. Irena Rękosiewicz

2. Andrzej Hejdysz

3. Małgorzata Jańczak

4. Krystyna Kułaga

5. Karol Nowak

6. Wiesław Popiołek

Artykuł wyświetlono 1607 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 08 wrzesień 2018, 22:01

Katolicyzm i polityka obecnie trudne do odróżnienia.W obecnych czasach jest bardzo łatwo dać się wrobić w niepożądane zło.Katolicyzm nie toleruje zła,polityka zachowuje się a żeby było zło i dobro.Markety i inne sklepy dają zrozumieć a żeby narzucone zło tolerować bo przynosi to satysfakcje.Narzucanie zła i może lepiej zrobić porządek z tą chwiejną zgryzotą a nawet z hołotą,która szczyci się tym,że może kogoś wrobić - bo narzucone zło daje zaszczyt.Wejść do Marketu czy innego sklepu to narzucone zło jest wpojone w umysł obsługi a nawet dają zrozumieć danemu klientowi,że jest się osobą niepożądaną.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 12 wrzesień 2018, 20:39

Według mnie tępi się stare zwyczaje a żeby je naśladować. Za starego systemu politycznego radio a później telewizor były również wykorzystywane do śledzenia użytkownika.W obecnych czasach a opartych na różnym podglądzie wynika,że wizja oparta na falach przekazujący dany program w radiu,telewizorze czy na monitorze jest podobna.Takie fale radiowe czy telewizyjne mogą stać się odbiorem co może stanowić,że użytkownik,który np.słucha radia ogląda telewizje lub ma przez sobą monitor komputera - wynika,że jest śledzony.Tak by wynikało z pewnych zauważonych argumentów.

Dodaj komentarz