Senator Mikołajczyk o sprawach krajowych i lokalnych

Paweł Krawulski, 13 styczeń 2018, 18:14
Średnia: 0.0 (0 głosów)
11 stycznia w krotoszyńskim biurze Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Rawickiej odbyła się konferencja prasowa senatora RP Łukasza Mikołajczyka.
Senator Mikołajczyk o sprawach krajowych i lokalnych

foto P. Krawulski

 
Parlamentarzysta podsumował rekonstrukcję rządu i sprawy krajowe, ale odniósł się również do kwestii lokalnych, jak np. w sprawie finansowania hali widowiskowo-sportowej. Senator informował o krokach dotyczących powołania pełnomocnika na teren powiatu krotoszyńskiego. Ten ma być wyznaczony w lutym. Za to do końca marca mamy poznać ewentualnych kandydatów, wystawionych przez partię Jarosława Kaczyńskiego w wyborach samorządowych na terenie powiatu krotoszyńskiego. Parlamentarzysta poinformował równiez o planach powołaniu do życia Lokalnego Forum Gospodarczego, a także, że zgodnie z ubiegłoroczną uchwałą senatu, rok 2018 został uznany rokiem Powstania Wielkopolskiego.
 
Artykuł wyświetlono 351 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Krzysztof . - 14 styczeń 2018, 20:00

piss - śmiechu warte

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 14 styczeń 2018, 20:32

Rokiem Powstania Wielkopolskiego to takie zaborcze.- usiłujący uzyskać dla siebie jak najwięcej lub chcący podporządkować sobie kogoś lub innych.
Zaborczy ma bardzo szerokie pojęcie w tym i w polityce.

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 17 styczeń 2018, 22:17

Czytasz ty Marianku te twoje wypociny? bo to pisanie ani kupy ani d--py się nie trzyma.Jesteś chyba jakimś nieukiem z powiatu Boreckiego ,bo ani tam ,ani ty w Krotoszynie mają Cię za jakiegoś kapusia.POZDRAWIAM

Avatar_missing_small
Tadeusz Kaczmarek - 17 styczeń 2018, 22:18

Czytasz ty Marianku te twoje wypociny? bo to pisanie ani kupy ani d--py się nie trzyma.Jesteś chyba jakimś nieukiem z powiatu Boreckiego ,bo ani tam ,ani tu w Krotoszynie mają Cię za jakiegoś kapusia.POZDRAWIAM

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 18 styczeń 2018, 09:31

Jesteś Tadeuszku i świrowanie w internecie wynika ze jest twoją pasją.Takie kryteria są wynikłe z zacofanych myśli i na przyszłość pomyśl co piszesz.W obecnych czasach to jest modne,że jest się dziadem stać się chce Panem.Być Panem i taka osoba nie stwarza kłopotów - tak więc Tadeusz stań się wreszcie Panem - ale nie na czyiś krzywdzie.

Dodaj komentarz