Siatkarski turniej z okazji rocznicy wyzwolenia

(popi), 24 styczeń 2018, 13:39
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Turniej siatkarski oldbojów z okazji rocznicy wyzwolenia Krotoszyna spod okupacji niemieckiej wygrała drużyna z Bydgoszczy. W sobotnich zmaganiach w hali widowiskowo-sportowej uczestniczyło 9 drużyn.
Siatkarski turniej z okazji rocznicy wyzwolenia

KLIKNIJ NA GALERIĘ ZDJĘĆ

Turniej zorganizowało Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej, które jako gospodarz wystawiło dwie drużyny. Mecze toczono na trzech boiskach. Zespoły podzielono na 3 grupy, grano systemem każdym z każdym. Po zakończeniu tej fazy powstała tabelka punktowa. 8 zespołów zaproszono do kolejnego etapu rywalizacji, dziewiąty Jarocin odpadł.
Po ćwierćfinałach do walki o najwyższe laury przeszły: KTPS Krotoszyn, Bydgoszcz, Pobiedziska, Wrocław. Do finału awansowały drużyny z Bydgoszczy i Wrocławia. W walce o zwycięstwo padł wynik 2:1 dla pierwszej z tych ekip. W meczu o trzecią lokatę KTPS Krotoszyn uległ 1:2 zespołowi z Pobiedzisk.
Mecze, rozgrywane przez niemal całą sobotę, stały na wysokim poziomie. Wystarczy dodać, że występowało w nich łącznie aż 10 aktualnych medalistów mistrzostw Polski oldbojów w różnych kategoriach wiekowych.Klasyfikacja końcowa
1. Bydgoszcz
2. Wrocław
3. Pobiedziska

4. KTPS Krotoszyn
5. Kościan
6. Kalisz.
7. Team KTPS
8. Turek
9. Jarocin

 

Artykuł wyświetlono 625 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz