Śmiertelne potrącenie pieszego w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 19 marzec 2017, 22:04
Średnia: 5.0 (1 głosów)
W niedzielę 19 marca o godz. 20.40 na drodze krajowej nr 15 w Krotoszynie śmiertelnie potrącono 51-letniego mężczyznę. Samochodem osobowym kierowała kobieta, mieszkanka Koźmina Wlkp.
Śmiertelne potrącenie pieszego w Krotoszynie (ZDJĘCIA)

ZDJĘCIA Z MIEJSCA TRAGEDII

- Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym.  Pieszy, jak wynika ze wstępnych ustaleń, idąc prawą stroną pobocza w kierunku Koźmina nagle wtargnął na jezdnię  – powiedział Piotr Szczepaniak, rzecznik krotoszyńskiej policji. Ratownicy medyczni reanimowali potrąconego, ale o 21.00 stwierdzono zgon. Mieszkaniec gm. Krotoszyn nie miał żadnych elementów odblaskowych, był ubrany na ciemno. A warunki na drodze były bardzo trudne. Padał deszcz i było ciemno, a lampa drogowa, pod którą doszło do tragicznego zdarzenia nie świeciła. Kierująca autem 48-letnia koźminianka była trzeźwa.

Policja ostrzega i apeluje do pieszych o noszenie elementów odblaskowych. Nie muszą to być kamizelki, wystarczą opaski.  Na tym filmie krotoszyńskiej policji widać wyraźnie o ile bezpieczniej jest dla pieszego, gdy ma odblask.

 

Artykuł wyświetlono 11708 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
bernard faja - 29 marzec 2017, 16:26

j

Avatar_missing_small
bernard faja - 29 marzec 2017, 16:42

oczywiście, winny pieszy a kierowca to ideał ?
widać ,że lampa świeciła się, więc to może kierowca popełnił błąd.( komórka w ręku w czasie jazdy, buty na platformie)
Mam nadzieję, że rodzina nie popuści kierowcy, który nadal jeżdzi samochodem jakby się nic nie stało !(nie zatrzymano prawa )Skandal!

Dodaj komentarz