Śpiewali w obcych językach

Sebastian Pośpiech, 18 maj 2017, 21:08
Średnia: 0.0 (0 głosów)
17 maja odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej organizowanego przez Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Henryka Sienkiewicza w Krotoszynie we współpracy z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury oraz krotoszyńskim kinem "Przedwiośnie".
Śpiewali w obcych językach
ZOBACZ ZDJĘCIA
 
Uczniowie oceniani byli w pięciu kategoriach, a wyróżnienia otrzymali: piosenka anglojęzyczna solista: Natalia Strzelczyk z Gimnazjum nr 4, Wiktoria Fabiszak z Gimnazjum nr 4, Katarzyna Sobańska z Gimnazjum nr 5, Klaudia Mrowińska z Gimnazjum w Wierzbnie, piosenka anglojęzyczna zespół: Julia Sikora i Hanna Pyszel oraz Natalia Strzelczyk i Amelia Chmurzyńska-Junik z Gimnazjum nr 4 piosenka niemieckojęzyczna solista: Zuzanna Długa piosenka niemieckojęzyczna zespół: Wiktoria Fabiszak, Sandra Augustyniak i Zuzanna Łęcka. 
Po raz pierwszy jury oceniało również w kategorii piosenka hiszpańskojęzyczna zespół i wyróżniono: Julię Kwiatkowską i Zuzannę Długą. 
Konkurs wsparli Urząd Miejski w Krotoszynie, Krotoszyńskie Towarzystwo Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Bank Spółdzielczy w Krotoszynie.