Spotkanie z posłami PO w Krotoszynie

Gracjan Jaworski, 15 marzec 2017, 20:56
Średnia: 0.0 (0 głosów)
15 marca w sali Cech Rzemiosł w Krotoszynie, odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej.
Spotkanie z posłami PO w Krotoszynie

Posłowie omówili bieżące działania rządu

Spotkanie z posłami PO w Krotoszynie

Na sali zjawiło się około 30 osób

W naszym mieście pojawiła się  posłanka Bożena Kamińska oraz Poseł Robert Tyszkiewicz, Sławomir Piechota i Rajmund Miller. Na spotkanie przybyło około 30 osób. Spotkanie rozpoczął Robert Tyszkiewicz, który poruszył temat zamiaru złożenia przez jego partię wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło. Jak powiedział, partia rządząca wykonuje w tej chwili zamach na samorządy lokalne oraz ośmiesza nas na arenie międzynarodowej. Następnie głos zabrała Bożena Kamińska, która jak zauważyła Prawo i Sprawiedliwość w tej chwili rozbraja polskie wojsko. - W ciągu roku odeszło 250 pułkowników oraz 30 generałów. Nie mamy także bojowych śmigłowców a modernizacja wojska, którą przedstawiliśmy za naszych rządów, jest teraz według obliczeń obsunięta o 50 lat- zauważyła posłanka.  Pojawił się także temat wyboru Donalda Tuska na  drugą, 2,5-roczną kadencję przewodniczącego Rady Europejskiej. Nie zabrakło tematu reformy oświaty oraz planów na przyszłe wybory samorządowe. Głos zabrali także mieszkańcy. - Przeżyłam wojnę i komunę, ale chyba nigdy i niczego się tak nie bałam tak jak teraz Prawa i Sprawiedliwości- powiedziała jedna z kobiet. Nasi mieszkańcy przedstawili także pomysły związane z przyszłymi wyborami.

(SZERZEJ W NASTĘPNYM WYDANIU RZECZY)

Artykuł wyświetlono 1782 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 16 marzec 2017, 15:07

Obecna polityka to ni wydra ni pies a tak to by wynikało z przekazów telewizyjnych czy radiowych. Dziś nawet ukazała się informacja,ze może to związek z obecnością wojsk USA w Polsce.Prezydent RP stwierdza,ze obecność wojsk amerykańskich ma formę gościnną.
Przed i po i z mojego punku widzenia to obecność wojsk USA jakby sytuacje polityczną regenerowały - eliminując rzekome zagrożenie.
Ni wydra ni pies to w polityce niepewność i wynika to jak Kuba Bogu tak i Bóg Kubie a powstałe zatargi to zło,które na dobre wychodzi.

Avatar_missing_small
Marian Jankowski - 23 marzec 2017, 17:02

Wotum nieufności wobec obecnego rządu - głosowanie dziś późnym wieczorem oraz wiec poparcia dla obecnego rządu.Obecny rząd jest bardziej aktywny jak poprzedni ale wotum nieufności się usprawiedliwia.W obecnym rządzie ( jak podawały media w pewnym czasie ) jest dodatkowy starosta,który rządzi i to staje się podatne,że wotum nieufności ma podstawę i staje się zjawiskiem adekwatnym.Obecnie zmiana rządu jest nie wskazana - ale okaże się.

9

Dodaj komentarz