Zmiany w zarządzie CSiR Wodnik

Tomasz Niciejewski szefem, a były prezes... wiceprezesem

Sebastian Pośpiech, 03 lipiec 2018, 14:19
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Na wniosek burmistrza Krotoszyna doszło do zmiany prezesa zarządu spółki Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik w Krotoszynie. Jacka Cierniewskiego zastąpił na tym stanowisku Tomasz Niciejewski, był strażak zawodowy. - Lubię nowe wyzwania - mówi nowy szef spółki.
Tomasz Niciejewski szefem, a były prezes... wiceprezesem

Tomasz Niciejewski jest były strażakiem

Jacek Cierniewski był prezesem do 30 czerwca br. - Poprzedniemu zarządowi wygasła kadencja. Należało powołać nowy – wyjaśnia burmistrz Franciszek Marszałek. Włodarz Krotoszyna zaproponował 25 czerwca radzie nadzorczej Tomasza Niciejewskiego na nowego prezesa. Trzyosobowa rada powołała Niciejewskiego, który od 1 marca br. był członkiem zarządu CSiR Wodnik, na to stanowisko. Decyzja była jednomyślna. Prezesem na jeden rok został Tomasz Niciejewski, dotychczasowy członek zarządu, a wiceprezesem Jacek Cierniewski.

Miękkie lądowanie
Zanim burmistrz złożył wniosek o powołanie nowego zarządu, rozmawiał z prezesem Cierniewskim, by powiedzieć mu o swoim zamiarze. – To dobra decyzja, z korzyścią dla Wodnika i dla pana Cierniewskiego również dlatego, że nadal pozostaje na stanowisku kierowniczym – podkreśla Grzegorz Galicki, członek rady nadzorczej i skarbnik gminy Krotoszyn.

(...)

Zdaniem władz miasta potrzeba nowego stylu zarządzania spółką Wodnik i nowej jakości. Konieczne są zmiany, szczególnie w zakresie zarządzania pracownikami i kontaktów zewnętrznych. - Jednym z głównych zadań na najbliższy czas jest poprawienie wizerunku spółki, uporządkowanie tego, co w spółce działało gorzej, i poszerzenie oferty dla mieszkańców miasta i gminy – mówi nam burmistrz.

 

Artykuł wyświetlono 1966 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz