TRZEMESZNO. MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH WYPADEK!

Tragedia w Trzemesznie. Pręt od płotu wbił się w udo 29-latka

Sebastian Pośpiech, 24 maj 2018, 10:17
Średnia: 5.0 (1 głosów)
Strażacy odcinali pręt metalowego płotu, aby można było przewieźć 29-letniego mężczyznę do szpitala. Wcześniej pił alkohol w domu swojego kolegi w Trzemesznie.
Tragedia w Trzemesznie. Pręt od płotu wbił się w udo 29-latka

Fot. P. Bielawski

23 maja o godz. 22.39 we wsi Trzemeszno (gm. Rozdrażew) na płocie utknął mężczyzna, który w udzie miał wbity metalowy pręt. – Pręt przebił nogę mężczyzny w okolicach uda, pachwiny. Podaliśmy mu leki przecibólowe i płynoterapię. Poszkodowany cierpiał i mocno krwawił – mówi Jakub Nelle, rzecznik Zespołów Ratownictwa Medycznego w SPZOZ-ie w Krotoszynie.
Wezwano straż pożarna i policję. Strażacy odcięli pręt w przęśle płotu. Poszkodowanego wraz z ciałem obcym w nodze przekazali ratownikom medycznym. Karetka zawiozła go na oddział ratunkowy szpitala w Krotoszynie.
29-latek odwiedził w Trzemesznie kolegę z lat szkolnych. Pili alkohol, ale pokłócili się. Gospodarz go wyprosił. Ten chciał przejść przez metalowe ogrodzenie, gdy doszło do wypadku. – Ponoć był agresywny i dlatego gospodarz kazał mu opuścić posesję – mówi rzecznik policji, Piotr Szczepaniak. – Nie wiadomo, czy furtka była zamknięta, czy nie, a  może uciekał. W każdym razie, gdy opuszczał posesję, nadział się na pręt – dodaje policjant.
Postępowanie wyjaśnia komisariat policji w Koźminie.

 

Artykuł wyświetlono 3428 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz