Rzecz Krotoszyńska, nr 40/963, 8 października 2013 r.

Trzy miliony klientów

Agnieszka Marciniak, 08 październik 2013, 10:30
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Krytą pływalnię Wodnik przez trzynaście lat działalności odwiedziło już ponad trzy miliony osób. Ta magiczna liczna pękła 12 września przed południem.
Trzy miliony klientów

Dyrektor J. Cierniewski z nagrodzonymi klientami

- Tego dnia stałem w kasie i czekałem, aż się pojawi ten trzymilionowy klient - mówi dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik, Jacek Cierniewski. Szczęśliwą osobą okazał się być krotoszynianin, Andrzej Fengler. - Chodzę na pływalnie zazwyczaj kilka razy w tygodniu -mówi mężczyzna. A zaraz za nim, trzymilionowym pierwszym klientem została Paulina Guzior z Dusznej Górki, która tego odbywała ze swoją klasą lekcje wychowania fizycznego na basenie. Dziewczynka zdradza, że często odwiedza basen również ze swoją rodziną.
Z tej okazji oboje otrzymali od dyrekcji Wodnika nagrody rzeczowe. Ich wręczenie odbyło się w ostatni piątek września. Dwójka szczęśliwców otrzymała karnety na basen i kręgielnie oraz tablety. - Podobną akcję przeprowadzaliśmy przy okazji milionowego i dwumilionowego klienta. Bardzo się cieszę, że basen odwiedziło już tylu ludzi - mówi dyrektor.
Co roku Wodnik odwiedza średnio 200 tys. klientów. - Trzeba mieć jednak świadomość tego, że tak spora liczba ludzi oraz tyle lat działalności znacząco wpływają na stan techniczny obiektu i jego urządzeń. Z tego powodu czasami mogą zdarzać się jakieś awarie. Prosiłbym w takich sytuacjach klientów o wyrozumiałość. Niedługo trzeba będzie pomyśleć o remoncie basenu - podsumowuje J. Cierniewski. W podobnym tonie o przyszłym remoncie basenu wypowiadał się podczas ostatniej sesji burmistrz Julian Jokś.

Artykuł wyświetlono 1724 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz