Wkrótce prawko będziesz mógł zdawać w Miliczu

Gracjan Jaworski, 13 marzec 2018, 11:34
Średnia: 0.0 (0 głosów)
W Miliczu powstanie ośrodek ruchu drogowego. Egzamin na prawo jazdy będzie tam można zdawać już po wakacjach. To poważna konkurencja dla ośrodka w Kaliszu.
Wkrótce prawko będziesz mógł zdawać w Miliczu
Po Krotoszynie krąży pogłoska, że w Miliczu powstanie filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Byłby to najbliższy ośrodek egzaminacyjny, gdyż obecny, w Kaliszu, mieści się dwukrotnie dalej. 
 
Egzamin bliżej
Otwarciem filii zainteresowany jest jeleniogórski oddział WORD. Jego dyrektor Robert Tarsa przyznaje, że uruchomiono już trzy filie. - Mamy w tym spore doświadczenie  - zaznacza. Powodem otwarcia ośrodków zamiejscowych było przybliżenie zdającym miejsca egzaminowania. - Oczywiście, przy zachowaniu wszelkich kryteriów egzaminacyjnych - dodaje dyr. Tarsa. Milicz jest obecnie bardzo oddalony od tego rodzaju ośrodków, gdyż najbliższe mieszczą się we Wrocławiu i Kaliszu.
 
Tylko kat. B
Jak się jednak dowiedzieliśmy, w milickiej filii zdawać będzie można na razie tylko egzamin na prawo jazdy kat. B. - W przyszłości planujemy także kat. A (na motocykl - red.), ale do tego będzie potrzebny dłuższy plac - mówi dyrektor. 
WIĘCEJ PRZECZYTASZ W GAZECIE
Artykuł wyświetlono 3665 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Tagi