Wypadek w betoniarni. Gruszka przygniotła pracownika

(popi), 13 luty 2018, 12:14
Średnia: 0.0 (0 głosów)
38-letni mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego życie wisiało na włosku. Miał zmiażdżoną jamę brzuszną i uszkodzoną wątrobę.
Wypadek w betoniarni. Gruszka przygniotła pracownika

W zakładzie betoniarskim w Krotoszynie doszło do nieszczęśliwego wypadku. - Podczas czyszczenia zdemontowanego bębna, który stał na podestach, osunęły się resztki betonu znajdującego się w środku. Gruszka na skutek tego przechyliła się i przygniotła mężczyznę – opisuje zdarzenie Bartosz Karwik, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Pracownicy podnieśli ciężar koparko-ładowarką i uwolnili spod niego rannego kolegę.

Karetką do szpitala
Karetka pogotowia ratunkowego dotarła na miejsce po pięciu  minutach. Przytomnego pracownika zbadał lekarz. – Podejrzewał uraz kręgosłupa i uraz wielonarządowy. Po zastosowaniu farmakoterapii i ustabilizowaniu kręgosłupa pacjenta niezwłocznie przewieziono do szpitalnego oddziału ratunkowego celem dalszej diagnostyki – informuje Jakub Nelle, rzecznik zespołów ratownictwa medycznego w krotoszyńskim Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

 

Artykuł wyświetlono 2960 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz