I LO w Krotoszynie świętuje 180-lecie

Zjazd absolwentów Kołłątaja (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Sebastian Pośpiech, 18 czerwiec 2016, 21:12
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Setki byłych uczniów I LO w Krotoszynie im. H. Kołłątaja w sobotę 18 czerwca uczestniczyło w uroczystych obchodach z okazji 180-lecia. Korowód absolwentów przeszedł z rynku do szkoły, gdzie odbyła się akademia a popołudniu towarzyskie spotkanie w Zajeździe Pod Szyszkami.
Zjazd absolwentów Kołłątaja (ZOBACZ ZDJĘCIA)
Zjazd absolwentów Kołłątaja (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Za chwilę po latach znowu przekroczą progi swojego liceum

Pierwsze akordy wielkiego zjazdu zabrzmiały w piatek. W auli zorganizowano koncert. Kołłątajowcy, którzy zdecydowali się zawitać do murów swojej szkoły odiwedzali swoje klasy i odbierali plakietki oraz foldery zjazdowe. Wieczorami miejscowe i okoliczne kawiarnie, knajpy i lokale opanowali Kołłątajowcy z wielu roczników. Tam odbyły się spotkania klasowe.

Najważniejsze punkty zjazdu odbyły się w sobote. Po mszy św. na rynku wszystkich powiatał burmistrz Franciszek Marszałek i dyrektorka LO Elżbieta Płóciennik. Zjazdowicze przemaszerowali u. Zdunowską do szkoły. W auli odbyła się uroczysta akademia, mozna było oglądać kroniki szkolne, wejść do dawnych klas i powspominac. O godz. 17.00 Pod Szyszkami rozpoczęła się impreza już w luźniejszej atmosferze.  

KLIKNIJ I OBEJRZYJ ZDJĘCIA: http://rzeczkrotoszynska.pl/galerie/625

Artykuł wyświetlono 5393 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Anna Malisz - 27 lipiec 2016, 21:03

Takie zjazdy to zawsze przemiłe imprezy.

http://gamera.pl

Dodaj komentarz