Zrób zdjęcie i wygraj smartfona

adm  , 11 maj 2018, 14:14
Weź udział w ciekawym konkursie. Do wygrania okazały smartfon!
Zrób zdjęcie i wygraj smartfona
Zrób zdjęcie i wygraj smartfona

Pokaż na zdjęciu, co dla Twojej miejscowości zrobiła Unia Europejska. Zwycięską fotografię opublikujemy w papierowym i cyfrowym wydaniu Rzeczy Krotoszyńskiej. A redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Wszędzie tam, gdzie zainwestowane zostały środki finansowe  z Unii Europejskiej. To może być krotoszyński Rynek, przyległe uliczki, szkoła podstawowa nr 4, nowe autobusy MZK, jawnik, jeziorko Odrzykowskie, nowa hala widowiskowo-sportowa, a także siłownie zewnętrzne i place zabaw na wsiach, np. dom kultury w Kobiernie, świetlica w Brzozie i wiele, wiele innych. W każdej krotoszyńskiej gminie przykładów jest mnóstwo. W wielu przypadkach naprowadzi Cię tablica z informacją o środkach unijnych.

Skorzystaj z pięknej pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami.
Zdjęcie w formacie JPG lub PGN, do 2 MB, może być także selfie, z Rzeczy Krotoszyńskiej wyślij na adres: konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018 r. Wyniki zostaną ogłoszone do 30 czerwca br. na stronie http://rzeczkrotoszynska.pl oraz na http://gazetylokalne.pl, na której też znajdziesz regulamin konkursu. UWAGA! Zdjęcie musi zawierać podpis autora i nazwę "Rzecz Krotoszyńska".

Koniecznie zajrzyj do regulaminu na www.gazetylokalne.pl.

Zapraszamy!Organizatorem konkursu "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!"  jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 "Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Artykuł wyświetlono 776 razy