21:19 08-10-2017

7 października w krotoszyńskiej restauracji U Bartosza zebrało się kilkudziesięciu członków Unii Pracy. Powodem było świętowanie jubileuszu 25-lecia partii.

Komentarze do artykułu "25-lecie Unii Pracy".

Marian Jankowski
15:40 09-10-2017

Dominacja PiS i skąd się to bierze.Od dłuższego czasu ta sprawa jest na porządku dziennym.Można było stawiać różne diagnozy i należały przypuszczać,że jedni politycy mniej się interesują Pismem Świętym Starego i Nowego Testamentu a jedni politycy opierają swój program polityczny na Biblii.Moim zdaniem a żeby nie było dominacji w polityce to Kościół wyznania Rzymsko - katolickiego w Polsce powinien bardziej chronić Pismo Święte.

Marian Jankowski
09:58 10-10-2017

Takie jakby urzędowe.Dyrektor radia Maryja i telewizji Trwam O.Ryzyk apeluje o systematyczne wpłacanie pieniędzy na konta.
Różaniec do granic,który miał miejsce w sobotę i dobry to sposób na pewne sprawy - lepiej krok do tyły jak jeden za daleko jak to bywało w pewnym filmie.O jeden krok za daleko,który staje się realizatorem politycznym i taki różaniec może orzeźwić i prowadzić do kompromisu.Od szeregu lat ciągłe zarzewie polityczne i w końcu różaniec do granic - a żeby przyniósł skutek.

Odpowiedz