09:21 28-11-2017

Przedsiębiorstwo Ep’a z Krotoszyna świętowało jubileusz 30-lecia. To firma rodzinna, która specjalizuje się obecnie w pracach rozbiórkowych.

Komentarze do artykułu "Jubileusz firmy Ep’a. 30 lat minęło jak jeden dzień...".

Marian Jankowski
14:02 28-11-2017

Taki jakby PKS podkład.Jak przy ul.ostrowskiej w Krotoszynie ( w miejscu obecnie gdzie Biedronka ) to zakład pracy został zlikwidowany i był to PKS.Jak każdemu było wiadomo,ze cały teren kupił Pan Młynarz z Lutogniewa we wspólnie z Panem Pestka.Początkowo były prowadzone naprawy autobusów co w końcu z decyzją Komisarza w Ostrowie Wlkp.zostało zamknięte,że względu nieszczerością wykonywania usługi.Następnie sprzedawano paliwo i w końcu ta usługa upadła.Odpowiedzialnym za wykonywanie usług był Pan Młynarz. Pan Młynarz był lubianym i długoletnim pracownikiem już w byłym PKS. Chciał dalej podtrzymywać tradycje i w końcu jak wynika z opowiadań mieszkańców Lutogniewa musiał opuścić swoje miejsce zamieszkania i udać się zagraniczną tułaczkę.

Marian Jankowski
10:11 29-11-2017

Nie mam zamiaru kogokolwiek poniżać ale wynika takie to wszystko zaśmiecające,które może nawet poniżać i być wykorzystywane do robienia interesu.Łyk wody dla niezgody tak by to można podsumować.

Odpowiedz