Karol Miłosz
14:05 23-10-2014

proszę poczytać informacje zawartą na tej stronie:http://www.solidarnosc.kalisz.pl/index.php?str=12&id=2264. Miało być tak cudownie a tu dalej dzieje sie tragicznie. Pierwsze zwolnienia ludzi, nie ma pracy i co na to Pani Gierdalska - członek zarządu?, Pan Gierdalski - przewodniczący Solidarnosci?, Pan Rutkowski- Przewodniczący Rady Nadzorczej? do czego doprowadziliście. Proszę gazetę o zainteresowanie się tym tematem.

Marian Jankowski
17:05 27-10-2014

Trochę ciekawostek.Jakaś firma wysyła na skrzynki poczty elektronicznej wiadomość,że obniżyłam stawkę na prąd do roku 2017 a następnie dzwoni i usiłuje rozmawiać i stwierdza,że rozmowa jest nagrywana.
Nast.ciekawostka miałem takie zdarzenie w aptece ( dziś ) w Krotoszynie.Lek refundowany przepisany przez lekarza o znacznej wartości i apteka chciała wydać dwa opakowania twierdzą,że na recepcie można odczytać,że 1 albo 2 opakowania - dziwne.Po konsultacji z lekarzem wynikało,że jedno opakowanie.

Karol Miłosz
22:30 04-11-2014

Panie Marianie jak się ma Pana wpis do tematu Jutrzenki?. Co interesują chorych pracowników Spółdzielni Jutrzenka Pana ciekawostki? Czy redaktorów gazety zainteresuje ten temat? prosimy o pomoc!!!!!!!!

Marian Jankowski
09:29 05-11-2014

Panie Miłosz zależy wam a żeby ten temat rozwinąć.Przylepiłem te ciekawostki a żeby ostrzec inne osoby przed takimi zdarzeniami.Ta druga ciekawostka i wynika,że była to próba wykorzystania lekarskiego pisma bo jak twierdzi Apteka,że można odczytać 1 opakowanie lub 2 i przedstawiono mi receptę ( nie znam lekarskiego pisma ) a na moje określenie bardziej to pasowało a żeby wydać jedno opakowanie.Apteka na siłę chciała mi wcisnąć dwa opakowania ale odmówiłem.

Marian Jankowski
13:16 05-11-2014

Dodam do mojego komentarza,że lek refundowany o wartości 326 zł i rycz.16,84 zł a w innej Aptece ten sam lek o wartości 297 zł ( słabsza dawka ) rycz.39,20 zł według paragonów i dotyczy Aptek w Krotoszynie.
Przy okazji dodam wyjaśnienie ciekawostki pierwszej.W Krotoszynie często się można dowiedzieć,że niektórzy za prąd otrzymują dwa rachunki i mają poważne kłopoty.Otrzymywałem maile początkowo z propozycją obniżenia stawki za prąd na które nie odpowiadałem a po pewnym czasie otrzymałem maila,że już mi stawkę za prąd obniżono do roku 2017 i również nie odpowiadałem.Po około 10 dni otrzymuje tel.z tej firmy i usiłuje się a żeby rozmawiać i że rozmowa będzie nagrywana i odmówiłem rozmowy na temat prądu to nast.dnia ponownie tel.i po sygnale będzie rozmowa z doradcą co i również odmówiłem i co na razie cicho.

Tadeusz Kaczmarek
22:22 05-11-2014

Marian jak zawsze niereformowalny

Marian Jankowski
10:09 06-11-2014

Tadeusz ostatnio twierdzi się że w naszym kraju panoszą się świry i zdrajcy.i trzeba to wytępić i to słowo niereformowalny też.

Karol Miłosz
21:50 17-02-2015

Dzisiaj w gazecie Zycie Krotoszyna podano, że Walne Zgromadzenie Spółdzielni Inwalidów Jutrzenka podjęło uchwale o likwidacji spółdzielni i opisało działalność rady i zarządów. Po analizie tego tekstu nasuwa się pytanie w obronie tych biednych inwalidów czy nie powinien się tymi osobami zainteresować prokurator bo działanie tych ludzi to przestępstwo niegospodarności i stanowi czyn zabroniony. Myślę że działanie to było celowe aby osiągnąć przez te osoby zysk. Na forum Pan Burmistrz Krotoszyna odciął się od tematu, inne instytucje też nie widzą problemu to kto powinien się tym zainteresować i pomóc ludziom którzy sami nie potrafią z racji choroby reagować? Obudźcie się ludzie !!!!!! Pan Redaktor Rzeczy Krotoszyna swojego czasu pisał na temat Jutrzenki a teraz waszej gazety już ten temat nie interesuje? Litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz