13:09 06-11-2018

- Podpisanie umowy koalicyjnej między PSL a SIO ucina wszelkie spekulacje - tak decyzję o podziale stanowisk skomentował jeszcze przed inauguracyjną sesją nowej Rady Powiatu Krotoszyńskiego starosta Stanisław Szczotka.

Komentarze do artykułu "Koalicja PSL-SIO w powiecie przypieczętowana".

Marian Jankowski
04:37 07-11-2018

Proponowane przez mnie zmiany w SPZOZ.
Pisałem zaraz po wyborach a żeby unormować te instytucje bo są widoczne argumenty.które nie są przyjazne dla zdrowia.Jakby sprawa ruszyła z miejsca ale wszelkie wątki,które drażnią nadal istnieją - kruk krukowi oka nie wydziobie.

Marian Jankowski
19:12 07-11-2018

Można by było dodać taką sprawę,która też jest drażniąca.
Markety Dino Polska w Krotoszynie tworzą dziwne zachowanie wobec klienta i wynika,że jest to narzucane.Przyczyna jest zróżnicowana co może stanowić,że może być jeszcze bardziej nie ludzko.Przyczyna takiego zjawiska jest jakby wzięta z kapelusza i tworzy się z igły widły co wymagałoby wyjaśnienia lub wyłączenia takiego Market z handlu - klienta cierpliwość nie jest na wagę.

Marian Jankowski
06:25 08-11-2018

Tak ta sprawa tego Marketu Dino stała się napięta,że najlepiej jakby Administracja z tego Marketu zrobiła sobie parking samochodowy dla swojej świty - byłby wilk syty i koza cała.

Marian Jankowski
18:31 08-11-2018

Na koniec to wynika,że ktoś to wszystko piętnuje.Sprawy te są bolesne i nie można tego pomijać a trzeba o takich sprawach pisać na tym forum.Pisząc to wbija się jakiś klin i kto tym klinem operuje i jaką ma z tego korzyść - wbijanie klina to jedynie przyjemność.
Pozdrawiam

Odpowiedz