Strach Siebac
22:16 25-02-2016

Panie Marianie ten post jest specjalnie dla Pana. Może Pan tu pisać o wszystkim co Panu na wątrobie leży.

Marian Jankowski
04:06 26-02-2016

A jeżeli tak to należy upublicznić usługi Orange.Skaner wykazuje,że modem Livebox 2 jest zabezpieczony niestandardowym hasłem a hasła są pozmieniane i nadal podatny na ceber ataki.Operacje bankowe są przerywane i informacji Cert wynika,że powodem może być również i szybkość internetu która waha się w granicach od ponad 2.00 do 2.80.a szybkość na tym łączu może być dużo wyższa.W ostatnich trzech tygodniach zgłaszałem i piszą zrealizowane a bank nadal splata figle.
A przedtem jak zgłaszałem,że obraz z kamery internetowej z Krotoszyna jest kiepski ( postacie się zatrzymują i po chwili ruszają )) to jak ruszono kablami na poczcie to szybkość wzrosła do ponad 4.00 i obraz z kamery był możliwy.
Obecnie obraz z kamery internetowej jest jak skaczący zając.Wstyd dla tej usługi i to na razie tyle.

Marian Jankowski
08:31 26-02-2016

Dla zabawy dla Orange dodam,że obecna szybkość waha się w granicach 2.80 a obraz z kamery Rynku w Krotoszynie jest następujący i idzie pieszy i staje na baczność i po chwili rusza a samochód też się zatrzymuje bez potrzeby i ponownie rusza.
Ta sprawa była zgłaszana Burmistrzowi ale nie odniosło to skutku ale zwracano na szybkość internetu.Łącza przy ul.Rolniczej mogą odebrać prędkość do 6.00 dopuszczalna a nawet więcej.
Panowie specjaliści od telekomunikacji do pracy bo naprawdę,że ta sprawa trafi na biurko ministerstwa.

Marian Jankowski
16:42 27-02-2016

Wymuszanie komentarzy politycznych na mnie jakby dostało w łeb i gdzie tkwiła jego przyczyna - podejrzewam,że wymuszali śledczy dziennikarze.
Pisanie politycznych komentarzy przyczyniało się do naprowadzenia w niektórych sprawach politycznych - ale niestety zazdrość była wyższa.
W pewnych okolicznościach można było się dowiedzieć,że gdyby kierowano się moimi uwagami to nie doszło by do takich nieprzyjemnych politycznych zdarzeń

Marian Jankowski
18:01 27-02-2016

Może dodam,że obecnie trzeba się wraz z rodziną przygotować do świąt Wielkanocnych.Ksiądz czeka przy konfesjonale gdzie dalej zemnie będą robić ścierkę przez wymuszanie czegoś czego nie ma.
Już od 8 lat tak jest ale to już nie moja wina a kościelny kaprys.
A jak coś politycznego w oko wpadnie to po świętach

Marian Jankowski
19:43 27-02-2016

A może Kościołowi chodzi o to ale to nie moja wina czy kolegi z pracy.W roku gdzieś 1986 a 87 jak pracowałem w PKS w Krotoszynie to zostały wynajęte autobusy przez parafie z Milicza a żeby pojechać pielgrzymką do Częstochowy. Na dziedzińcu Klasztoru nieznany mężczyzna przypiął nam do klapy ubrania postać Pana Jezusa i zauważył to ksiądz,który był z pielgrzymką.Księdza to jednak zdziwiło i być może to zostało uznane za wrogość wobec Kościoła.
Nasyłanie Świadków Jehowy jest kontynuowane do dziś i ktoś to utożsamia i być może,że ma to wpływ obca parafia.
Proszę nie wymuszać dalszych komentarzy a do Jehowy kliki nigdy nie należałem i nie zamierzam tego czynić

Marian Jankowski
10:54 28-02-2016

Jestem zmuszony jeszcze dodać komentarz bo nie można ukrywać tego co jest rażące i przypisywane.Z obserwacji na mszy św.zauważa się,że są przypisywane sprawy pedofilskie do tego stopnia,że stosuje się nagminny przymus.
Przypisywane ale komu i by wynikało,ze jest to pycha bo odnośnie nie było takiej osoby w Kościele wśród osób duchownych i wiernych. na mszy św. o godz.9.00 której można by było przypisać powiązania z pedofilią.

Marian Jankowski
12:39 01-03-2016

Odnoście do ostatniego komentarza.
Odzywa się społeczny głos i jak my wyglądamy a to może znaczyć,że głupota nie zna granic.Ile i przez głupotę,nieudolność w myśleniu osób zostało pokrzywdzonych,którzy przebywali w wiezieniach i może obecnie przebywają.
Społeczny głos i nie wyłącza w tym Kościoła i Kościół powinien stanąć na straży a żeby do niego nie wnosić błota.

Marian Jankowski
17:11 03-03-2016

Dziś dnia 2016.03.03 godz 16.30 na ul.Rolniczej misja Świadków Jehowy już zaproszeniem do ich Kościoła
Świadkowie Jehowy,nietrynitarne wyznanie chrześcijańskie,opierające swą wiarę na Biblii posiadające własną strukturę organizacyjną,etykę i zasady postępowania
Natrętność i pranie mózgów i dalsza gra na zwłokę.Ale jak się twierdza,że dobrym sposobem na odstraszenie tego gremium jest powieszenie na uliczce czy bramie czerwonego salcesonu czy nawet kiszki,popularnej kaszanki.

Marian Jankowski
09:38 04-03-2016

Kaszanka dobre danie na wielki post i jest dostępna w Marketach Dino Polska ul.ostrowska ze skrzy.ul.Rolniczą.Salceson czerwony też jest zauważalny i dobrze by było żeby było go więcej.
Kaszanka przysmażana z dodatkiem cebuli zdrowiu sprzyja a do salcesonu czerwonego to najlepszym dodatkiem jest musztarda rosyjska.
Smacznego

Odpowiedz